Китайські продажі “зелених” автомобілів за 8 місяців можуть потроїтися і досягти 1,7 млн

12

Китайський заступник міністра заявив, що продажі машин на нових джерелах енергії в кнр — найбільшому ринку автомобілів — можуть досягти 1,7 млн одиниць за підсумками перших 8 місяців поточного року. Це майже потрійне зростання в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, коли було продано 600 тис.таких машин.

Джерело: reuters.com

Заяву зробив синь гобінь (xin guobin), заступник глави китайського міністерства промисловості та інформаційних технологій, на галузевій конференції в місті тяньцзінь. Організатором заходу виступив китайський центр автомобільних технологій і досліджень. Поняття “машин на нових джерелах енергії” (nev) включає в себе електромобілі, гібриди з підзарядкою від електромережі, а також транспорт на водневих паливних елементах.

Виробники “зелених” машин, такі як nio і tesla, розширюють виробничі потужності в китаї, чому сприяє просування екологічного транспорту урядом: воно вважає зниження викидів одним з найважливіших завдань.

Пан синь зазначив також, що загальні продажі автомобілів з січня по серпень, ймовірно, перевищать 16 млн: це приблизно 10-відсоткове зростання в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. Чиновник запевнив, що китайський уряд продовжить підтримувати зведення виробничих потужностей, пов’язаних з nev, а також стане далі стимулювати постачання необхідних ресурсів, включаючи кобальт, літій і нікель. При цьому, уклав заступник міністра, автовиробникам слід приділяти більше уваги питанням захисту даних і конфіденційності клієнтів.