Чого ми чекаємо від Е3 2019? Головні моменти

343

Вже в наступний понеділок почнеться одна з головних подій ігрової індустрії – Е3 2019. І хоч деякі компанії та студії вирішили не їхати на цей захід, 80% великих представників індустрії будуть присутні на ньому. Ми вирішили систематизувати, чого ми чекаємо від Е3 в 2019 році.

Новий трейлер Vampire The Masquerade Bloodlines 2 і більше подробиць про «Світі Темряви»

Нині ігри «Світу Темряви» вступають у певний Ренесанс. Багато в чому завдяки Paradox Interactive, які відповідальні за Vampire The Masquerade Bloodlines 2. Нам вдосталь дають інформацію, наприклад, нещодавно студія закінчила перераховувати клани, які будуть в грі на старті. Про всіх них ми відписували, якщо ви не бачили, просимо перейти за .

В цілому ж, дія розгортатиметься в Сіетлі. Ми граємо тільки за зверненого вампіра слабокровку, і самі вибираємо його передісторію. Сюжетний геймплей обіцяє розтягнутися на 30 годин.

Також на виставку повинні привезти ще одну недавно анонсовану гру з «Світу темряви» , де ми будемо грати за перевертня. Ще повинні розповісти про свіжому анонсі Vampire: The Masquerade—Coteries of New York.

Cyberpunk 2077 – дата релізу і новий трейлер

Нещодавно ми, що за сливам Джейсона Шрейера Cyberpunk 2077 вийде тільки в наступному році, але не в цьому. Однак ми все одно з жадібністю чекаємо нових подробиць і дату релізу. Крім того, не так давно [пару місяців назад] один із розробників гри розповів, що на сьогодні гра значно від того, що нам показали в торішньому трейлері гри і геймплеї на 48 хвилин. Крім того, генеральний директор студії Адам Кичиньский назвав Е3 2019 найважливішою в історії студії. А поляки не звикли розкидатися словами.

Новий трейлер Doom Eternal

Розробники годують нас обіцянками, що вони не просто створюють сіквел і відроджують серію, а розробляють цілий всесвіт, яка буде постійно розростатися. Поки нам відомо, що Doom Eternal точно підкине нам нових ворогів, зброю і ще більше м’яса і жерсті.

Нова Fable

Я, як фанат серії, і уявити не міг, що коли-небудь побачу продовження легендарної Fable. Причина тому проста – вона давно вже мертва. Однак з недавніх, про яких ми не так давно писали, «Микромягкие» вже розробляють повноцінне продовження казки, яку коли-то зародив Пітер Мулинье.

Ще один великий трейлер Death Stranding

Sony в цьому році пропускають конференцію, а ось Кодзіма Геній-сан – ні. Насправді його одного вистачить, щоб повалити нас у захват. Death Stranding ще не вийшла, а вона вже стала культовою грою, яку обговорюють в усьому світі. Після публікації у вісім хвилин, ми сподіваємося побачити трейлер ще більший по довжині. Як не як, ми надто довго чекали хоч якоїсь інформації.

Деталі про нову Xbox

Задаючись питанням: «Чого ми хочемо від Е3 на презентації Microsoft?», відповідь – звичайно ж деталей про наступну консоль. Всі ми прекрасно розуміємо, що цього разу Microsoft програли битву консолей. Але зовсім скоро компанія може реабілітуватися своєї нової махиною, яку цілком можуть анонсувати на Е3, поки головний конкурент прохолоджується в Японії. Сам я більше любитель соньки, проте чекаю відповіді Майкрософт бо конкуренція завжди добре позначається на продуктах, які виробляють, щоб догодити споживачам.

Анонс нової Watch Dogs

Перша гра була відвертою фальшю. Нудна, з поганою графікою та ще подавалася як шедевр. Наступна частина була на рівень вище. Мені дуже сподобалася атмосфера, а також те, як відтворили Сан-Франциско. З урахуванням роботи над помилками, яку провели Юбисофт, велика ймовірність, що третя частина, якщо її звичайно анонсують, буде дуже кльовою і заповнить тимчасову порожнечу в душі, доки не вийде нова GTA.

Конференція Square Enix

Інформації про конференції Square Enix поки що замало. Як мінімум, за чутками нас очікує Final Fantasy VII Remake. Точно відомо, що студія готує кінематографічну гру за киновселенной Марвел. Цю інформацію підтвердив сам Дісней.

Новий проект від FromSoftware

Ще в минулому році глава студії FromSoftware Хидетаки Міядзакі говорив, що у них в рукаві ще кілька козирів у вигляді не анонсованих ігор. Чуток навколо однієї з них досить багато. За сливам, на виставці нам покажуть гру в стилі Dark Souls, яка зайде фанатам куди більше ніж Sekiro. У гри буде фэнтазийный сеттінг.

Відомо, що автор «Гри Престолів» в минулому році консультував студію в роботі над проектом в середньовічному антуражі. Джордж Р. Р. Мартін не говорив конкретно про FromSoftware, але співтовариство переконане, що це були саме вони.

За чутками, місце дії буде нагадувати Скандинавію. Ми зможемо їздити верхи по відкритого світу і вбивати місцевих монархів.

Подробиці Star Wars: Jedi Fallen Order

Якісних сюжетно-орієнтованих проектів з «Зоряним війнам» давненько не було. Ми отримуємо тільки онлайн шутери з донатом за типом останнього Battlefront. Саме тому всіх так розбурхав анонс Star Wars: Jedi Fallen Order, що може зайняти місце духовного спадкоємця Star Wars 1313, який ми так ніколи не побачимо.

Ще більше Borderlands 3!

Та куди там без борди! Очікування від Е3 в цьому році неможливі без тріквела Borderlands. Ми вже досить багато знаємо про гру, але ніколи не пізно розповісти щось ще. Наприклад, підтвердити про новий сюжетному DLC до другої частини, яка зв’яже між собою сюжет останньої гри і нової.

Трейлер і дата виходу The Outer Worlds

Ми бачили геймплейні трейлери, чули про гротескному капіталістичному світі гри. Ми не проти дізнатися ще більше деталей в свіжому трейлері, а також дату релізу цього проекту.

Геймплей Battletoads

Також з недавнім сливам про виставку, на Е3 2019 варто чекати геймплей Battletoads – ремейка класичної гри NES. Хоча, хто знає, може це не римейк, бо нічого крім картинки з написом Battletoads 2019, яку нам показали на торішній виставці у нас немає. Чекаємо геймплей, ну або хоч щось.

Це були головні моменти, які ми хочемо побачити на Е3 2019

Джерело: http://kbcsecurities.com.ua/