G. Skill представила модулі пам’яті ripjaws s5 стандарту ddr5 з компактними радіаторами

21

Компанія g. Skill international enterprise анонсувала модулі і комплекти оперативної пам’яті ripjaws s5 стандарту ddr5, призначені для використання в ігрових настільних комп’ютерах і системах для ентузіастів.

Тут і нижче зображення g. Skill

Вироби мають доволно компактне виконання: висота становить 33 мм.завдяки цьому рішення підходять для установки в комп’ютерні корпуси з обмеженим внутрішнім простором. Це, зокрема, можуть бути системи на основі материнських плат типорозміру mini-itx.

G. Skill підкреслює, що в складі виробів ripjaws s5 застосовуються ретельно відібрані чіпи пам’яті, що проходять всебічне тестування. Це забезпечує надійність, стабільність і високу продуктивність.

Зараз в серії представлені модулі ємністю 16 гбайт, які будуть доступні в комплектах з двох штук сумарним об’ємом 32 гбайт. Частота становить 4800, 5200, 5600 і 6000 мгц. Таймінги наведені в таблиці нижче.

Покупцям будуть доступні варіанти з радіатором охолодження в матовому чорному і матовому білому оформленні. У продаж новинки надійдуть в листопаді; інформації про орієнтовну ціну поки немає.