10 книг, ігри, яким були б не гірше «Відьмака»

363

В той час, як багато гри процвітають за рахунок оригінального оповіді, інші мають літературну основу, будь то книги або комікси. Тут не можна не згадати серію Metro і The Witcher, зроблені за однойменними серіями романів. Успіх цих двох франшиз показує, що багатий гобелен розписаний на сторінках вигаданих світів можна ідеально вкласти у формат гри. Сайт The Gamer вирішив згадати 10 книг, за якими б вийшли відмінні гри не гірше того ж Відьмака. Ми перевели, а також доповнили матеріал.

Трилогія «Зруйнована імперія» – Марк Лоуренс

Одна з перших серій, на яку варто звернути увагу гейминдустрии – це «Зруйнована Імперія» Марка Лоуренса. Історія розповідає про Йорге Анкорте, колишньому принца, який покинув свій будинок після того, як вбили його матір і брата.

Він подорожує по постапокаліптичній Європі і збирає групу небезпечних злочинців, званих братство. Його мета – об’єднати Зруйновану Імперію усіма можливими способами. Особливість головного героя в тому, що його моральний компас трохи збитий, і заради досягнення своєї мети він йде на дуже неоднозначні рішення. Деколи, вони бувають жорстокими і навколо цього можна було б сконцентрувати основні моменти геймплея, зосередитися на моральних виборах і наслідки.

«Прокляття, настільки темне і самотнє» – Брігід Кеммерер

«Прокляття, настільки темне і самотнє» – це ідеальна книга для ігрової адаптації, щоб розповісти про небезпеку магії, прокльони і романтику.

Сюжет розповідає про принца Рене з країни Эмберфолл, якого прокляли, і тепер він перетворюється в монстра і знищує все саме йому улюблену. Повторюється це кровопролиття кожен рік. Звільнити його від прокляття може любов.

За класикою исекая, у цей світ потрапляє дівчина з округу Колумбія, яка повинна йому допомогти. Це темний переказ класичної казки «Красуня і Чудовисько», однак якщо говорити про ігрову адаптації, з цього могла б вийти непогана візуальна новела, схожа в основний механіки з Yawhg. За сюжетом гри на місто біля моря в один день прийде циклон Явг, в залежності від прийнятих вами рішень перед його приходом і буде вирішуватися доля жителів міста. Подібне можна втілити і в даній адаптації, де перетворення Рена в звіра і його поведінку залежить від ваших дій в минулому.

Серія «Трон зі скла» – Сара Дж. Маас

Сюжет книги розгортається навколо підлітка вбивці, яка живе в дуже корумпованому королівстві під владою місцевого тирана. З самої першої книги її змушують битися з кількома іншими злочинцями смерть, щоб уникнути тюремного ув’язнення. Пізніше все це перетікає в довгий і небезпечну подорож по замовних вбивств.

Сама ідея про молоду вбивцю, яка вплутане в політичні інтриги може бути по-різному і цікаво адаптована в гру.

«Шістка Воронів» – Чи Бардуго

Дія розгортається в магічному місті Киттердаме, списаного з Амстердама з характерним для цього міста голландським стилем архітектури 17-того століття.

У цьому магічному сеттінге сюжет оповідає про проникнення в Льодовий Палац. Головний герой злодій Кваз повинен зібрати власну банду, для того щоб проникнути туди і врятувати вченого Бо Юо-Баюра.

Книга примітна сеттінгом, пов’язаних не тільки з магією, але і з вуличною злочинністю. Визнайте, за грабіжників з магічними здібностями ми ще не грали. З цього міг би вийти відмінний ДТА клон, розповідає про темному закулісся чаклунства. Раз у нас зараз «Ренесанс Світу Темряви», чому б і ні.

Серія «Народ Повітря» – Холлі Блек

Ця історія про дівчину, чиї батьки були вбиті ще в дитинстві, а сама вона була вихована при дворі фрей – верховних істот. Вони всі з зневагою дивляться на неї з-за того, що вона людина.

Незважаючи на це, їй доводиться виживати в цьому жорстокому світі, дослідити його і боротися за себе. Для цього вона повинна захопити владу. Ця книга про боротьбу за трон і інтриги, протистояння і расове гноблення в чарівному сеттінгу. Все прямо-таки за кращими канонами Відьмака.

Серія «Сота Королева» – Емілі Р. Кінг

Головна героїня Калинда страждає лихоманкою. Її захоплює в полон тиран і змушує битися з 99-ма іншими жінкам, які перебувають у його гаремі.

Сюжет досить простий, однак тут є потенціал у вигляді незвичайного сеттінга Індії. Крім того, в ньому є магія. Всередині нашої героїні криється могутня сила і її потрібно розвивати, щоб виживати. З цього можна зробити ключову механіку, зав’язану на прокачування персонажа.

«Темні відтінки магії» – Вікторія Шваб

У центрі оповіді стоять антарі – стародавні маги, здатні переміщатися між вимірами. Головний герой якраз така молодий антарі Келл з Червоного Лондона. У цій всесвіту Лондон існує в чотирьох вимірах, для кожного з яких характерний свій колір. Героєві належить стрибати між цими чотирма вимірами і битися з істотами, що живуть у кожному з них. Не обійшлося і без інтриг королів, підхльоскують нашого героя до мандрівок крізь всесвіти.

У книзі дуже круто показано чотири Лондона, у кожного з яких по-своєму сумна доля. Також в ній динамічні битви і харизматичні герої.

Серія «Три темних корони» – Кендаре Блейк

Сюжет цієї серії книг розповідає історію з трьох сторін, а саме від особи трьох сестер, що борються один з одним на гостре Феннбирн за корону.

У кожної сестри є свої таланти і здібності. Адаптація цієї книги в геймдев буде цікава тим, що розповідь може показувати конфлікт з різних сторін і ми зможемо відіграти одну і ту саму історію за трьох головних героїнь. Думаю, якщо додати сюди розгалужені діалоги, можливість вибору, а також кілька кінцівок за кожну з сестер – була б відмінна гра.

Серія «Зламана Земля» – Н.До Джемисин

Ця серія примітна тим, що поєднує в собі науку і магію, а сама дія книг розгортається на іншій планеті, де є один мегаконтинет; тут його називають «Нерухомість». Ця історія розповідає про п’ять різних соціальних класах, а в самому світі існує п’ятий сезон, на який постійно припадають різні кліматичні і природні катастрофи.

Так, перша книга оповідає про трьох минулих сезонах і жінок Орогенах, які можуть контролювати і маніпулювати енергією. В цілому, проект з цієї історії міг би повідати про поєднання науки і магії, і боротьбу між ними.

Цикл «Темна Вежа» – Стівен Кінг

Напевно, найкращий приклад книги, яка заслуговує ігровий адаптації –серія «Темна Вежа».

Історія розповідає про стрільця Роланда Дискейне, що живе на землях відомих як Середина Світу. Він шукає легендарну Темну Вежу. Світ, в якому відбувається дія, схожий на постапокаліптичний дикий захід з магією. Головний герой постійно зустрічає людей з різних епох, які будуть допомагати йому дістатися до його мети і дізнатися, хто управляє всім світобудовою.

Фільм по цій книзі вийшов жахливий, а ось у гри, якщо б її зробили, є всі шанси бути крутий.

Джерело: http://techiteasy.org.ua/