Що за програма AZFiles File Info і як користуватися?

451

Доброго дня. Операційна система є набором файлів, які виконують різні функції, взаємодіють між собою. В результаті ми бачимо красивий інтерфейс, можемо користуватися різними додатками. Існують елементи різних форматів, наприклад, «.doc», «exe», «pdf». Багато з них нам знайомі, а інформацію про інших допоможе дізнатися AZFiles File Info – що це за програма, як її правильно використовувати – про це я розповім в сьогоднішній публікації.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Огляд утиліти
  • Як працює AZFiles File Info?
  • Як видалити?

Огляд утиліти

Даний софт поширюється абсолютно безкоштовно і призначений для автоматичного визначення файлового розширення, підбору додатків для відкриття таких об’єктів. Приміром, Вам надіслали документ формату tiff«, але в системі Ви не можете його запустити, оскільки жодне програмне забезпечення на Вашому ПК не може це зробити. Що ж робити?

Спочатку потрібно AZFiles File Info скачати безкоштовно з офіційного ресурсу. Ось посилання:


Завантажити: AZFiles File Info
Визначення невідомого формату
Скачано: 54 розмір: 30 Mb, дата: 07.Кві.2017

Установка дуже проста: запускаємо інсталятор (скачаний setup.exe) і кілька разів натискаємо «Далі». Єдиний момент, на яких хочу звернути увагу, слід відмовитися від додаткового софта, вибравши «Настроювання» і знявши всі позначки:

Що за програма AZFiles File Info і як користуватися?

Як тільки процес копіювання файлів завершиться, відкриється сайт з інструкцією по використанню програми.

Варто відзначити, що «Файл Інфо» займає на диску близько 30 мегабайт і практично не споживає системних ресурсів (тільки в моменти активного використання). Підтримує всі версії Windows, починаючи з XP.

Як працює AZFiles File Info?

Припустимо, у нас є скрипт JavaScript з розширенням «.js», але ми не знаємо, як його переглянути.

  • Клацаємо по ньому правою кнопкою мишки (далі – ПКМ), і вибираємо в меню пункт «Відкрити за допомогою AZFiles»:

Що за програма AZFiles File Info і як користуватися?

  • Відобразиться вікно утиліти з повною інформацією і переліком програм, які можуть відкривати цей формат. Поруч буде кнопка «Завантажити»:

Що за програма AZFiles File Info і як користуватися?

Зручно, погодьтеся? Вам не потрібно самостійно копатися в інтернеті, піддавати систему ризику зараження вірусами (а таке можливо, якщо будете завантажувати софт з неперевірених джерел).

Але є і один мінус: разом з потрібною утилітою Вам будуть «впарювати» додаткові «бонуси» у вигляді браузерів Яндекс, Аміго, клієнта Media Get і т. д. Просто уважно читайте, що пропонують, і відмовляйтеся.

Крім того, дуже часто в запропонованому списку рішень відображаються не зовсім коректні дані. Наприклад, я шукав, чим відкрити «вордівському» документ – «docx». AZFiles File Info від Media Fog Ltd порадив мені не тільки Microsoft Word, але і mTorrent (завантаження торрентів), ACDSee (графічний редактор) і навіть архіватор 7-Zip. Якщо досвідчений користувач ще може розібратися в подібній ситуації, то новачки будуть качати все підряд, не отримуючи потрібного результату.

Спробуйте, може Вам сподобається.

Але я вирішив «знести» цей софт.

Як видалити?

Все гранично просто:

  • Заходимо в панель управління і там вибираємо «Установка / видалення» (XP, Віндовс 7) або Програми / компоненти» (Windows 8 / 10):

Що за програма AZFiles File Info і як користуватися?

  • Коли з’явитися вікно зі списком всіх додатків, знаходимо потрібний об’єкт, клікаєм по ньому лівою кнопкою мишки, потім вгорі натискаємо «Видалити / Змінити»:

Що за програма AZFiles File Info і як користуватися?

От і все. Можна для кращої якості очищення від слідів софта оптимізатор CCleaner. За посиланням можна його скачати і подивитися відео інструкцію.

AZFiles File Info – що це за програма, для чого потрібна та чи варто її встановлювати – я розповів. Але остаточне рішення приймати Вам.

З повагою, Віктор!