У китаї заборонили вести стріми дітям молодше 16 років

11

Китайська влада продовжує обмежувати активність дітей в інтернеті. На цей раз постраждали не тільки геймери, але і юні контент-мейкери — тепер вести прямі трансляції в мережі дозволено тільки з 16 років. Заборони стали частиною десятирічного національного плану з регулювання розвитку дітей.

Стежити за виконанням нового закону зобов’язали власників стрімінгових платформ. Крім цього, тепер всі оператори онлайн-сервісів, включаючи ігри, соціальні мережі та майданчики з аудіо – та відеоконтентом, повинні обмежувати дітей за часом користування їх послугами та обсягом мікротранзакцій.

Новий нормативний акт також передбачає створення загальної системи авторизації за реальними документами. Цей механізм планують використовувати для більш суворого контролю за активністю дітей в мережі і безпекою їх особистих даних, а також для поліпшення вікових рейтингів і підвищення точності оцінки контенту.

Нагадаємо, що наприкінці серпня китайська влада посилила обмеження для неповнолітніх геймерів. Тепер діти можуть проводити в іграх три години на тиждень – з 20: 00 до 21: 00 у п’ятницю, суботу та неділю, а також у вихідні дні з приводу державних свят.