Можливість визначення рівня цукру в крові тепер приписали майбутнім apple watch series 8

24

Постачальники apple вже працюють над компонентами для смарт-годин watch series 8, зокрема над датчиками наступного покоління, які дозволять контролювати рівень глюкози в крові користувача. Про це повідомило авторитетне тайванське видання digitimes.

Gizmochina.com

Повідомляється, що apple і її постачальники, такі як ennostar і taiwan asia semiconductor, вже почали роботу над короткохвильовими інфрачервоними датчиками, широко використовуються в медичних пристроях. Новий датчик, швидше за все, буде встановлений на задній панелі смарт-годин, що дозволить вимірювати вміст цукру в крові користувача неінвазивним способом. Нагадаємо, що актуальні apple watch series 7 можуть працювати з цілою низкою показників стану здоров’я, таких як частота серцевих скорочень, рівень кисню в крові, якість сну, а також знімати екг і визначати падіння.

Gizmochina.com

Рівень глюкози в крові зазвичай вимірюється за допомогою інвазивного тесту, шляхом взяття крові з пальця. Однак apple watch series 8 можуть зробити цю процедуру більш приємною, оскільки для виміру глюкози не доведеться робити прокол шкіри, що виключає можливість виникнення хворобливих відчуттів.

На початку цього року ходили чутки, що функція моніторингу рівня глюкози в крові з’явиться в apple watch series 7, але цього не сталося. Очікується, що apple watch series 8 будуть, за традицією, представлені на початку осені 2022 року.