Похмурий екшен-платформер moadra в дусі metroid запропонує вивчити давно забуту планету

23

Незалежна фінська студія gloomsoft в трейлері у себе на офіційному youtube-каналі представила свою дебютну гру — похмурий пригодницький екшен-платформер під назвою moadra.

Джерело зображень: steam

Події moadra розгортаються на давно забутій планеті protea vi, куди для пошуку втраченої спадщини прибуває загін представників міжгалактичної раси neera і де через деякий час пропадає.

Гравцям в ролі інопланетного солдата моадри належить розкрити трагедію експедиції neera, врятувати себе і жменьку тих, що вижили, а також дізнатися таємниці предків, включаючи призвели до їх зникнення 20 тис.років тому події.

Оприлюднений трейлер триває трохи менше трьох хвилин і, крім іншого, демонструє здібності моадри: персонаж спритно перестрибує через прірви, ухиляється від супротивників і протискується через вузькі тунелі.

Перемагаючи ворогів, моадра буде поглинати їх протоплазму-грудки зарядженої енергією біомаси. Ресурс використовується для метаморфозу, який дозволяє прокачувати здібності і зброю.

Скріншоти moadra

Розробники обіцяють «масштабний взаємопов’язаний світ» з «нескінченною кількістю прихованих шляхів і секретів», «величезною різноманітністю ворогів» і величезними монстрами в якості босів.

Реліз moadra очікується лише в 2023 році. Гра поки підтверджена тільки для сервісу цифрової дистрибуції steam, де прийдешнє творіння gloomsoft вже можна додати в свій список бажаного.