Після останнього оновлення прошивки ps5 підвищилася продуктивність для control, dmc5 та інших ігор

20

Sony випустила велике оновлення прошивки для playstation 5 минулого тижня, додавши очікувані нові функції, такі як підтримка розширення ssd, але, схоже, примітки до патча не зовсім розкрили всю історію. Очевидно, оновлення також підвищило продуктивність ps5, збільшивши частоту кадрів приблизно на 3-5 відсотків у таких іграх, як control і devil may cry v special edition (і, ймовірно, в інших).

Це було випадково виявлено технічними керівниками digital foundry. Вони порівнювали оригінальну і нову злегка перероблену версію ps5 і були здивовані, виявивши, що продуктивність на старій машині була трохи краще. Очевидно, це призвело б фанатів в лють, але пізніше df виявив причину невідповідності-на їх старій ps5 була встановлена остання бета-версія прошивки, яка давала всьому невеликий приріст продуктивності. Ця бета-версія прошивки була включена в останнє оновлення для всіх власників ps5, тому тепер нові і старі моделі ps5 працюють точно так само. Ви можете отримати повне пояснення у відео digital foundry нижче (обговорення оновлення ps5 триває перші 12 хвилин або близько того).

В кінцевому підсумку це невелика різниця, але цікаво бачити, що sony може і хоче налаштувати продуктивність ps5 за допомогою патчів. Як саме sony це зробила, невідомо-можливо, це було просто оновлення драйвера, можливо, пов’язане з трасуванням променів, або, можливо, це було щось ще. Залишається сподіватися, що вони це роблять не в останній раз! як уже згадувалося, останнє оновлення ps5 також пропонує нові функції, такі як розширення пам’яті m. 2 ssd, 3d-звук для вбудованих динаміків, різні налаштування ux і багато іншого.