Завантажити es провідник premium (premium) на андроїд

32

es провідник (file manager) – преміум версія відомого менеджера файлів який володіє величезним функціоналом і підходить для локального і мережевого використання. Тобто з його допомогою моно управляти вашими файлами як безпосередньо на мобільному пристрої, так і в мережі, наприклад в хмарному сховищі.

Es провідник на андроїд дозволяє управляти вашими особистими даними практично так само як і на персональному комп’ютері, використовуючи функції переміщення, копіювання, створення, видалення, перейменування файлів і все в такому дусі. Є підтримка роботи з архівами, ви можете створювати і витягувати дані з zip і rar. Крім звичних функцій доступні і унікальні, наприклад можна отримати доступ до свого пк через мережу wifi.

Встановлюйте програми, видаляйте непотрібні, чистіть хвости після деінсталяції використовуючи менеджер очищення кеша. А для користувачів у кого отриманий root, передбачений спеціальний розділ, де ви зможете отримати доступ до всієї файлової системи і всіх каталогів даних, і зможете легко з ними працювати. Звичайно ж є і програвати відео та аудіо, а так само переглядач зображень.