Виправляємо помилку Vulkan-1.dll в Doom

385

Всім привіт! А Ви любите грати в комп’ютерні ігри? Не так давно я захоплювався танковими баталіями (без фанатизму), а ще раніше любив різні «стрілячки» із захоплюючим сюжетом. У 2016 році вийшло довгоочікуване продовження хоррора DooM, яке подарувало геймерам безліч годин захоплюючого ігрового процесу. Але багато користувачів зіткнулися з помилкою, яка з’являється під час запуску «Дум». Потрібно бібліотеку vulkan-1.dll Doom скачати, але як це зробити, щоб не підхопити в мережі вірус? Зараз розповім!

Що за помилка?

Найприкріше, коли завантажуєш щось довгоочікуване, встановлюєш, запускаєш і отримуєш «дулю» у вигляді подібного повідомлення:

Знайома картина? Давайте розберемося, чому так виходить і як позбутися від проблеми.

Якщо Вам пише, що відсутня vulkan-1.dll в Doom, значить грі не вистачає динамічної бібліотеки, або він є, але пошкоджений. У рідкісних випадках помилка викликана несумісністю зазначеного елемента з версією гри. Але як таке може бути? Все просто: у Вас могла бути інстальована попередня частина шутера, разом з якою встановлювався файл бібліотеки. Коли Ви «поставили» нову частину, то «Вулкан-1.длл» не оновився.

Vulkan-1.dll в Doom як виправити?

Добре, що не доведеться втомлювати Вас описом численних способів. В даному випадку, є тільки одна ефективне рішення. Повернути гру до життя допоможе наступна інструкція:

  • Спочатку необхідно дізнатися, яка розрядність у Вашої операційної системи. Докладно про це я розповідав у окремій статті. Достатньо клікнути правою кнопкою мишки по значку «Мій комп’ютер» на робочому столі і вибрати пункт «Властивості». Відкриється вікно, де вказана потрібна інформація:

Виправляємо помилку Vulkan-1.dll в Doom

  • Коли дізналися, скільки бітна ОС встановлена на Вашому комп’ютері (32 або 64 bit), можете скачать vulkan-1.dll для Doom 4 за посиланням:

Виправляємо помилку Vulkan-1.dll в Doom
Завантажити: vulkan-1.dll
Бібліотека для DOOM
Скачано: 7162, розмір: 176.6 KB, дата: 23.Мар.2017

  • Відкрийте завантажений архів і розпакуйте його вміст в будь-яке зручне для Вас місце.
  • Усередині ви знайдете потрібний файл бібліотеки, який потрібно скопіювати по одному з шляхів:

Для 64-бітної ОС: C / Windows / SysWOW64
Для 32-бітної системи: C / Windows / System32

Настійно рекомендую зробити копію попереднього файлу (якщо він є), на всяк випадок. Раптом Ви захочете встановити більш ранні версії Doom.

  • Залишилося тільки виконати реєстрацію скопійованого компонента. Робиться це просто – натискаємо клавіші Win + R і в рядок введення вставляємо наступне:

regsvr vulcan-1.dll

Виправляємо помилку Vulkan-1.dll в Doom

  • Клікаємо по кнопці «ОК» для внесення змін в системні параметри і перезавантажуємо комп’ютер. Це обов’язкова умова, інакше ефекту не побачите.

Зазвичай після подібних маніпуляцій помилка зникає. Раптом позитивних змін не буде – раджу vulkan-1.dll Doom скачати 64 bit у своїх друзів, які теж грають у ДУМ. Просто зайдіть у вказану папку (дивіться перелік вище), знайдіть там потрібний файл і скопіюйте його собі на флешку, або ж попросіть товариша переслати Вам на пошту. Як варіант, зверніться з аналогічним проханням до користувачів тематичних форумів. Упевнений, Вам не відмовлять.

Намагайтеся не завантажувати динамічні бібліотеки на підозрілих сайтах. Це може стати причиною зараження комп’ютера вірусами.

Ще раз даю безпечну посилання на архів з vulkan-1.dll:

Виправляємо помилку Vulkan-1.dll в Doom
Завантажити: vulkan-1.dll
Бібліотека для DOOM
Скачано: 7162, розмір: 176.6 KB, дата: 23.Мар.2017

З повагою, Віктор!

Виправляємо помилку Vulkan-1.dll в Doom