Топ найвідоміших собак в іграх

473

Собаки у відеоіграх з’являються перед нами в різних образах. Вони можуть бути як ворогами, так і нашими вірними супутниками, яких ми можемо гладити. А буває, собаки в іграх взагалі є головними героями. Сьогодні ми вирішили згадати найвідоміших собак у відеоіграх, тому що ми дуже любимо песелей в принципі.

Собаки вороги

Почнемо мабуть з неприємного, і згадаємо собак ворогів в іграх, яких ми, навпаки, ненавидимо і радіємо, коли вбиваємо… Дуже часто вони виступають дрібними супротивниками на початкових рівнях і їх досить багато.

Виділимо лише декілька особливо небезпечних і ненависних в геймерських колах шавок:

Собаки з Resident Evil. Ці вороги з’явилися ще в першій грі і вони були навіть страшніше, ніж зомбі. Якщо заражені від сили могли налякати несподіваною появою, але йшли на вас зі швидкістю равлика, то от чортові мутовані пси вривалися зграєю через вікна і всі разом блискавично накидывались на вас. Це один з тих самих ворогів, при появі якого ти такий: «Охтвоюматьнетнетенет!!!!» і тікаєш з усіх ніг.

Не менш огидними ворогами були пси в класичних Silent Hill. З самої першої і за четверту частину вони були першими противниками, нападниками на вас. Мало того, що вони виглядали як добермани, яких вивернули навиворіт, з мордою розділеної на три частини, так ще й хрін потрапиш в них.

Не можна не згадати псів з Call of Duty, які дуже любили вистрибувати на тебе з-за рогу і такі: «ну че, залишаєш мені паличку?» і кидалися на вас. Благо, у вас був універсальний спосіб заспокоєння – ніж.

Бувають і нестандартні пси вороги. Наприклад, в Undertale ви знайдете в заметі маленького милого песеля, який потім встане і виявиться закутим в броню тюхтієм. Під любу пісню «Dogsong» він буде намагатися вас убити.

Мій особистий фаворит – пси з Hotline Miami. Швидкі тварини, але ще й забагованные, з-за чого вони дуже люблять застрягти в маленькій кімнаті і ходити по колу. Однак тут ви ще й смачно розносить їм голови.

Собаки персонажі

Собак персонажів в іграх не так багато як ворогів, так і ролі в них суто епізодичні. Ну, як епізодичні… просто пси бродять по вулицях. Однак є кілька сюжетних псів, яких я можу охарактеризувати, перефразовуючи одну відому фразу: «Пси не ті, ким здаються».

Тобі Фокс

І знову Undertale. Крім милого песеля, з яким ми боремося, в грі присутній персонаж «докучливий пес». Він трохи кайфоломщик, який може несподівано з’явитися і, наприклад, забрати прикольною лут, який ви знайшли. Його можна зустріти протягом всієї гри в найнесподіваніших місцях. Чорт, у нього навіть своя печера є. Але це не звичайний пес – це сам творець гри Тобі Фокс, точніше те, як він сам бачить себе. Він додав в гру пса, що віддзеркалює його особистість і це прикольно.

Пес із собачої кінцівки в Silent Hill 2

У другому Сайлент Хіллі, є секретна кінцівка, де Джеймс може знайти кімнату, в якій за пультом управління містом буде сидіти пес японської породи акіта-іну, і виявиться, що всі жахи в грі –його рук справа. Джеймс впаде на коліна, а в цей час песель підбіжить до нього і почне облизувати особа.

Сем

Серія ігор Sam and Max розповідає про пригоди двох детективів, один з яких Пес Сем, а другий божевільний кролик Макс. Сем – це ідеальне втілення детектива 50-тих років, який завжди носить з собою величезний стовбур. Він одягнений, вихований і досить інтелігентний у порівнянні зі своїм напарником.

Чоп

Чоп – це справжня собака. Знаєте, саме справжня собака, якій ти на прогулянці говориш: «А ну виплюнь це лайно з рота!», а він навпаки ще швидше починає жерти підібраний на вулиці сміття. Чопа можна тренувати, гуляти з ним, знімати з інших собак, з якими він постійно хоче злягтися, а також нацьковувати на ворогів. Причина, по якій ми поставили Чопа в ряд персонажів, а не компаньйонів в тому, що ви завжди можете сказати йому повернутися додому, і він більше не буде вас супроводжувати. Ну, і як говорив Ламар: «Чувак, Чоп –це особистість.

А ще немає нічого більш пафосного, коли ти їдеш на машині, а він сидить на сусідньому пасажирському сидінні.

Собаки компаньйони

А тепер перейдемо до великого пласту собак в іграх. Часто, коли ми маємо на увазі, що в грі буде собака, швидше за все, вона є вашим супутником і товаришем.

DD

DD з Metal Gear Solid V це символ вірності, сміливості і любові. Ви знаходите його загубився цуценям в Афганістані, і эвакуируете на свою базу. Там він буде рости, вчитися, а також радувати ваших солдатів, які постійно будуть дякувати вас за те, що ви: «Safe that cute little puppy, Boss». А коли він підросте, то стане дуже потужним напарником, здатним взяти в пащу ніж перерізати горло ворогові по вашій команді, так як він вірний бойовий товариш.

Райлі

За професіоналізму з DD може позмагатися лише Райлі з Call of Duty: Ghost. При створенні девелопери намагалися, щоб вона була потужною, небезпечної, але одночасно милою для гравця, щоб він відчував прихильність до неї. Райлі могла стрибнути в кабіну пілота вертольота і змусити його зробити екстрену посадку, а потім на тлі вибуху підбігти до вас і виляти хвостом.

Хьюї

Хьюї з’явився в Hunting Ground. У всій грі він єдиний персонаж, який не хоче переспати з вами, щоб ви завагітніли [так, в цій грі все настільки серйозно]. Він допомагає нам просуватися по сюжету, а також може атакувати ворогів. З Хьюї потрібно вибудовувати відносини: гладити його, постійно хвалити за послух і не бити. А от якщо ви будете бити бідного пса і кричати на нього, в один момент він вас кине і ви здохніть. Будете знати, як ображати собак.

Пес з Fable 2

Напевно, один з кращих псів другорядних героїв в принципі. Собака буде супроводжувати вас з самого дитинства, вона є повноправним членом вашої родини. Більше, її характер буде змінюватися в залежності від ваших вчинків і дій. Якщо ви хороший, городяни будуть гладити вашу Собаку і годувати, а якщо ви станете на стежку зла – шерсть взъерошится, очі почервоніють, і всі будуть її боятися.

Мико

В Скайриме багато собак, однак Міко особливий пес. Ви знаходите його у покинутій хатинці, біля трупа господаря, і можете взяти з собою в подорож. Не те щоб Міко був бойовим псом, але якщо ви його відпустите, він побіжить назад до свого господаря, і буде далі охороняти його тіло…

Коромару

Коромару з Persona 3 абсолютно несхожий на інших собак з ігор. Він ще велика особистість ніж Чоп. У нього також є персона, яку він може закликати щоб допомогти вам у битві. Його розташування потрібно завоювати перед тим, як він погодиться бути в вашій команді, а після цього потрібно буде підсилювати з ним вашу духовну зв’язок.

 

Джерело: http://miranda.org.ua/