Який стилус вибрати для iphone і чим вони відрізняються

62

Справжні фанати apple знають, що компанія ніколи не випускала стилус для iphone , тому що вважала його рудиментом. На думку стіва джобса, найкращим стилусом для смартфона є палець користувача. Він був прав. Інтерфейс ios виявився настільки добре заточений під тач-управління, що вдаватися до допомоги сторонніх предметів ну просто не було ніякої потреби. З часом якість розпізнавання дотиків тільки покращився, але з появою apple pencil для ipad люди стали шукати щось схоже для iphone. Що ж, далеко ходити не доведеться.

Бувають стилуси і для iphone, причому за дуже доступними цінами

Підписуйтесь на телеграм-канал скриня алібаби . Там кожен день з’являються кращі товари з аліекспресс , які реально хочеться купити. Хлопці викладають тільки те, що тестують самі, тому ніякого шлаку ви там точно не знайдете.

Аналог apple pencil для iphone

Цей стилус добре підходить для малювання

Наконечник у цього стилуса магнітний і не розпізнає силу натискання

Якщо вам потрібен аналог apple pencil для iphone, то поспішаю вас розчарувати: зі смартфонами він працювати не буде через технічну несумісність. Але зате у мене на прикметі є максимально схожий варіант. Він оснащується знімним наконечником з плоскою контактною частиною діаметром 1,5 мм. Це ключова умова, тому що тачскрін iphone працює за принципом замикання ланцюга, і щоб дотик розпізналося, контактна площадка повинна бути трохи більше, ніж у традиційного apple pencil.

Незважаючи на відносно товсту як для планшетних стилусів контактну площадку, цей олівець чудово підходить для малювання хоч на iphone , хоч на ipad. На відміну від звичайного apple pencil, цей не вимагає підключення по bluetooth, тому і ступеня натискання не розпізнає. Однак, щоб він працював як треба, його необхідно включити. Досить натиснути на кнопку активації, і стилус запрацює, а через 30 хвилин бездіяльності перейде в режим сну.

Купити дешевий стилус для iphone

Для малювання цей стилус теж підходить, але не так добре, як попередній

Наконечник цього стилуса виконаний з кантом з силікону для більш точного позиціонування

Для тих, кому потрібно щось дешевше, є ось такий варіант. Коштує цей стилус для iphone приблизно уп’ятеро дешевше попереднього, але зате він влаштований трохи простіше. По-перше, включати його примусово не потрібно. У нього на кінці розташований невеликий магнітик, який і відповідає за замикання ланцюга, імітуючи дотику. А, по-друге, контактна площадка у цього стилуса скомпонована трохи інакше: магнітик прикриває силіконова накладка, яка потрібна для більш точного позиціонування і утримування контакту при нахилах.

Виробник заявляє цей стилус як рішення для малювання, але, на мій погляд, воно все-таки більше підійде саме для управління інтерфейсом. Конструктивний пристрій стилуса таке, що малювати – у всякому разі, розфарбовувати або заштриховувати об’єкти – буде не дуже зручно. А ось для одиничних натискань або для перегортання він підійде просто відмінно. Враховуйте цю особливість, якщо надумаєте купувати. Благо коштує такий стилус дуже невеликих грошей.

Міні-стилус для iphone

Маленький стилус-це добре і зручно

Можете вибрати будь-який варіант

Стилус-далеко не найзручніша штука, щоб носити її з собою, особливо якщо ви користуєтеся ним в парі зі смартфоном. Адже якщо смартфон ще можна прибрати в кишеню брюк, то ось стилусу, який як правило має форму і розмір звичайної ручки, там не місце. Тому для транспортування підійде ось таке рішення. Це супер – компактний стилус для iphone , який дозволить покласти його взагалі куди завгодно: хоч в кишеню сорочки, хоч в кишеньку джинсів для запальнички (або для чого ще він там використовується?).

Коштує ця штукенція сущі копійки – всього 30 рублів. Зате володіє всіма особливостями ємнісних стилусів. Гумовий наконечник ефективно замикає ланцюг і дозволяє із зручністю взаємодіяти з інтерфейсом ios. Так, малювати цією штукою, мабуть, буде ще менш зручно, ніж попереднім стилусом з цієї добірки. Надто вже тут товстий наконечник. Але зате він зручний в якості ультимативного рішення для взаємодії з тачскріном.

Стилус з ручкою для iphone

Стилус 2 в 1 – як вам таке?

З одного боку у нього стилус, а з іншого кулькова ручка

Для любителів всього універсального у мене є ось такий стилус. Це рішення 2 в 1, яке поєднує в собі і звичайну стрижневу ручку, яка пише синьою пастою, і ємнісний стилус. ручка-з одного боку, стилус-з іншого . При всій дивацтва цього сетапа практична користь від нього вище, ніж від класичних рішень. Ну, подумайте самі: носити з собою звичайний стилус – то ще задоволення. Навіть якщо він маленький, це ще одна додаткова штука.

Ручка з вбудованим стилусом-це інша справа. Багато людей постійно носять з собою ручку: щось підписати або чисто для солідності. Але необхідність залишити автограф часто виникає не тільки на папері, а й на документах, представлених в електронному форматі. Я сам періодично розписуюся на документах на iphone або ipad і відправляю їх поштою. Але робити це пальцем не дуже-то зручно. Для цієї ролі куди комфортніше використовувати стилус.

Рукавичка для малювання на ipad

Рукавичка потрібна, щоб екран не зчитував випадкові натискання

Єдиний недолік цієї рукавички-оголене підставу великого пальця

А це не зовсім стилус. Вірніше, зовсім не стилус. Але дуже корисна штука для тих, хто ними користується. Це рукавичка. Але не думайте, вона не бракована і не зіпсована. Її спеціально зробили такий, щоб вона приховувала тільки два пальці і основну частину долоні, якою ви спираєтеся на поверхню при листі або малюванні. Таким чином екран, по якому ви водите стилусом, не буде стикатися з вашою рукою і не буде розпізнавати її дотику.

Рукавичка представлена в трьох розмірах: s, m і l. Тобто художник з різними розмірами рук знайде для себе варіант за розміром. Далі справа техніки-надягаємо рукавичку на долоню і безіменний палець з мізинцем, а трьома іншими – вказівним, великим і середнім утримуємо стилус і малюємо. Ясна річ, що така рукавичка стане в нагоді швидше користувачам планшетів, а для смартфонів рукавичка просто не потрібна, враховуючи розміри їх екранів, що не перевищують 6,7″.