Промені надії. Автори atomic heart розповіли про музику і роботів в грі

13

Студія mundfish вже повинна була звикнути робити все всупереч — готувати гру, яку вважають неіснуючою, анонсувати її сиквел до релізу оригіналу і розповідати все більше подробиць, приховуючи дату випуску. Цього разу автори atomic heart пояснили фанатам, як буде побудований саундтрек екшену і чим місцеві роботи кращі за інших.

Не секрет, що над музикою майбутнього шутера працює композитор двох останніх частин doom мік гордон. Однак саундтрек новинки аж ніяк не обмежується агресивними електронно-металевими мотивами — згідно з відповідями з офіційного discord-сервера команди, студія додала в екшен і популярні радянські пісні.

” один мікроепізод, який найкраще відображає наше ставлення до музики: уявіть, що ви ходили по відкритому світу «натрапили на роботів і спровокували тривогу. Включається напружена, моторошна сирена. Як у чорнобилі. Перший розкат. Другий … До сирени плавно підключаються ударні… І ось, поки роботи біжать в вашу сторону, “тривога” плавно переходить в впізнаваний м’ясний трек в дусі гордона — метал або експериментальне техно, яке приголомшливо контрастує з оточуючими подіями. А сирена нікуди не йде – це частина треку!<...>у нас команда справжніх аудіофілів, ми віримо що музика робить 50% сцени, тому ви майже весь час будете щось чути на тлі. Для atomic heart ми перебрали під тисячу композицій 50-80-х років і відібрали кращі твори тих років, які передають позитивний, світлий настрій радянського союзу. Все це ви будете чути з гучномовців, по радіо і під час ключових кат-сцен».

За словами представників mundfish, поява справжніх пісень в іншій реальності буде сюжетно обгрунтовано, а контрастність саундтрека в цілому стане частиною загальної концепції — «депресивної технологічної антиутопії в світлій обгортці». Автори atomic heart додали, що до музичної складової екшену ставляться не менш серйозно, ніж до інших аспектів.

Наприклад, mundfish не влаштувала ситуація з роботами і їх нутрощами в сучасному ігрострое. Розробники вирішили, що в atomic heart всіх механічних ворогів можна буде «роздягнути», збивши обшивку, або прострелити і побачити не тільки промені світла, що проходять крізь них, але і деталі системи, що приводить супротивників в рух.

” ще під час препродакшену гри ми хотіли задерти планку деталізації роботів максимально. Те, як створюються роботи в сучасній ігровій індустрії, — не наш підхід. Зазвичай ви можете розстрілювати людей, тому що всередині досить намішати крові і органів, це робиться легко. А механізми майже ніколи не можна розкрити і побачити нутрощі тому, що це вимагає багато додаткових анімацій, потрібно провести велику роботу, щоб обгрунтувати як саме функціонує «машина» всередині, створити читану і достовірну механіку моделі. Це дорого, і розробники на цьому економлять.

Ми ж пішли важким шляхом: з кожного робота в atomic heart можна збити обшивку і побачити, як вас атакує механічний скелет з усіма нутрощами. Наскрізні дірки дають буквально дивитися крізь робота: уявіть, як це круто, коли в курному коридорі на тебе біжить швидкий «вовчик», ти дірявиш його з калашникова, ззаду його пробиває яскраве джерело світла, і проходять крізь робота об’ємні промені дають зрозуміти, скільки нових дірок ти в ньому тільки що зробив!«

Нагадаємо, atomic heart як і раніше не отримала навіть приблизну дату релізу-розробники запевняють, що»чекати залишилося недовго”. При цьому в кінці серпня mundfish раптово анонсувала сиквел екшену, нехай і без пафосного трейлера.