Емулятор rpcs3 тепер може завантажувати всі відомі ігри та програми для ps3

19

Емулятор playstation 3 rpcs3 тепер здатний як мінімум завантажувати всі відомі ігри і додатки playstation 3. Розробка підтверджена в офіційному профілі емулятора в твіттері, що rpcs3 тепер має в цілому нуль ігор в статусі nothing, що означає не тільки те, що емулятор здатний принаймні завантажувати кожну гру і додаток, але також і те, що жодна гра не повернулася в стан, коли завантаження неможлива. Протягом останніх кількох місяців. Команда тепер також прагне очистити статус завантажуваного.

  • playable (63,53% каталогу, 2054 шт.) – ігри, доступні для проходження з хорошою продуктивністю і без перебоїв у роботі;
  • ingame (30,53% каталогу, 987 шт.) – ігри, які не вдається пройти до кінця або відчувають проблеми з продуктивністю;
  • intro (5,75% каталогу, 186 шт.) – ігри, при запуску є зображення, але вийти за межі головного меню не можна;
  • loadable (0,19% каталогу, 6 шт.) – ігри, що відображають «чорний екран» з лічильником fps;
  • nothing ( 0%) – ігри, які не ініціалізуються належним чином, не завантажуються взагалі або викликають збій емулятора;

Команда розробників rpcs3 досягла великих успіхів за останні кілька місяців, не тільки поліпшивши емуляцію в цілому, але і додавши нові функції, такі як підтримка amd fsr.

fsr дозволяє користувачам поліпшити візуальні ефекти при аналогічному рівні продуктивності, що неймовірно для користувачів з графічними картами низького рівня, яким було складно використовувати масштабування внутрішнього дозволу. Кілька ігор, які не працюють з внутрішнім масштабуванням дозволу, також можуть використовувати fsr без будь-яких проблем, що є величезним поліпшенням у порівнянні з грою з власним дозволом 720p.навіть користувачі з високопродуктивними відеокартами будуть широко використовувати це, оскільки ігри з високим навантаженням rsx (ps3 gpu) можуть знизити частоту кадрів при масштабуванні до 4k. З fsr ви можете використовувати внутрішнє значення масштабування дозволу 1440p, а потім масштабувати до 4k з допомогою fsr. Візуальні ефекти як і раніше виглядають приголомшливо, а частота кадрів буде вище.