Sony перейменувала свій підрозділ, що займається випуском ігор на pc

33

Sony стала демократичніше ставитися до pc як до ігрової платформи, поступово переносячи на неї багато зі своїх найвідоміших колись ексклюзивних для playstation ігор. Процес буде тільки наростати в своїх обсягах, тому компанія вирішила перейменувати своє займається випуском ігор на комп’ютерах підрозділ, щоб назва краще відповідало його суті.

Так, якщо раніше playstation-ігри виходили на pc під егідою playstation mobile, то тепер це непорозуміння виправлено: відповідний підрозділ відтепер називається playstation pc .

По всій видимості, playstation pc буде займатися випуском своїх ігор конкретно в steam, оскільки в тому ж epic games store компанія працює під глобальним ім’ям sony interactive entertainment.

Нагадаємо, що pc-гравці вже змогли випробувати horizon zero dawn, days gone, готуються до виходу uncharted 4 і god of war, а також, якщо вірити чуткам, все-таки дочекаються виходу the last of us. Сама sony вважає свою нову політику корисною для всіх, проте йти на наступний крок-випускати новинки одночасно і на playstation, і на pc — поки не поспішає. Керівництво компанії як і раніше ставить playstation в абсолютний пріоритет, тому в осяжному майбутньому її ігри будуть виходити на pc тільки з відчутною затримкою в порівнянні з консольними релізами.