Epic games випустить нову гру творців cozy grove і хоррор від студії гітариста nine inch nails

25

Видавничий підрозділ epic games оголосив про укладення партнерських угод з двома незалежними студіями — утвореної недавно eyes out і spry fox (road not taken, cozy grove).

Джерело зображення: epic games

Про проект від eyes out — заснованої творчим керівником spec ops: the line корі девісом (cory davis) і гітаристом nine inch nails робіном фінком (robin finck) — вже відомо. Мова про одиночному космічному хоррорі.

Повідомляється, що epic games профінансувала розробку прототипу від eyes out (до цього автори отримали від компанії грант). Гра вийде на декількох платформах і буде грунтуватися на движку unreal engine.

Що стосується spry fox, то команда взялася за мирну мультиплатформенну багатокористувацьку гру, покликану ” спонукати до дружби і скоротити кількість самотніх людей у світі».

Амбітний, але поки що безіменний проект spry fox розробляється з використанням unreal engine, epic online services і epic account services і буде підтримувати кроссплей і перенесення прогресу.

Джерело зображення: gematsu

” ми вступили у видавничий простір, щоб підтримувати творців і колективи різних розмірів, ігри та досліди різних жанрів. Світи, які створюють eyes out і spry fox, і самі команди наочно це демонструють», — упевнений глава epic games publishing ектор санчес (hector sanchez).

Нагадаємо, в березні 2020 рокатһе last guardian), playdead (inside) і remedy entertainment (control).