Як використовувати додаток Zello рація

518

Доброго дня. А Ви пам’ятаєте, років 15 тому була популярна технологія Push-to-Talk (PTT), яка перетворювала Ваш телефон в повноцінну рацію? Через роки з’явилася купа месенджерів, що надає людям ширші можливості спілкування. Але не так давно був випущений цікавий софт з назвою Zello. Що це за програма, для чого потрібна та як правильно використовувати – дізнаєтеся з сьогоднішнього огляду.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Призначення Зелло
 • Як і де скачати?
 • Як використовувати Зелло?
 • Блокування в Росії

Призначення Зелло

Додаток створено для різних операційних систем і платформ. З його допомогою Ваш мобільний телефон або персональний ПК перетворитися на повноцінну рацію. Для використання потрібен лише інтернет і відповідна версія утиліти, призначена для конкретного пристрою. Завантаження краще виробляти з офіційного ресурсу (посилання будуть опубліковані далі в статті).

Ключові можливості Zello наступні:

 • Можна обмінюватися звуковими повідомленнями (голосом) в реальному часі;
 • ЗА відрізняється високою якістю звучання;
 • Кількість споживаного інтернет трафіку мінімальне (актуально для EDGE);
 • Можна створювати канали та запрошувати до спілкування до двох з половиною тисяч учасників. При цьому, передача даних буде надійно зашифровані і захищені від прослуховування;
 • Вся листування зберігається на смартфоні, тобто, можна переглянути її в будь-який момент;
 • Підключивши бездротову гарнітуру Ви зможете зробити процес ще більш комфортним.

Як і де скачати?

Якщо потрібна програма Zello рація для комп’ютера, завантажити інсталятор можна тут. Після простої процедури інсталяції Ви отримаєте можливість створювати захищені канали, слухати інших (як ніби звичайне радіо).

Як використовувати додаток Zello рація

Якщо ж хочете не тільки слухати, але і виходити на зв’язок по рації, то Вам потрібна програма Zello для телефону, Для її роботи досить навіть слабкого інтернет-з’єднання, що робить можливим використання програми навіть в місцях з поганим покриттям. Незамінне рішення під час відпустки, дальніх поїздок і подорожей.

Для пристроїв під управлінням Андроїд завантаження проводиться за посиланням, а власникам гаджетів з операційною системою iOS качати тут.

Переходимо до найцікавішого – інструкції з експлуатації утиліти.

Рекомендуємо:

 • Як стандартні ігри для Віндовс 7 скачати безкоштовно російською мовою
 • Як збільшити швидкість роботи комп’ютера майже в два рази
 • Як у Windows 10 подивитися пароль Wi Fi
 • Виправляємо помилку 1603 при установці Skype

Як використовувати Зелло?

Навіть новачки зможуть швидко приловчится до даного софту, оскільки інтерфейс переведений на російську мову і не відрізняється хитромудрістю. Та й підказки при першому запуску допоможуть розібратися:

 • Ось так виглядає вітальний екран, де можна увійти в існуючий акаунт або створити новий:

Як використовувати додаток Zello рація

 • Реєстрація вимагає вказівки логіна, пароля і адреси email. Телефон вказувати необов’язково. Після введення потрібної інформації натискаємо на кнопку внизу вікна:

Як використовувати додаток Zello рація

 • Тепер можна ввійти в обліковий запис, вказавши свої дані. Ви побачите порожній список контактів (за винятком бота «echo», який необхідний для перевірки звуку, як в Скайпі):

Як використовувати додаток Zello рація

 • Знаючи логіни друзів, Ви можете додати їх перелік і почати спілкування.

Тепер перейдемо до роботи з каналами. Це дуже цікава фішка Zello.

Переходимо до вкладки «Канали» і натискаємо «Додати…». Після цього Вам буде доступно кілька варіантів – від створення до власного пошуку та підключення до існуючих. Вирішувати Вам:

Як використовувати додаток Zello рація

Залишилося тільки виконувати все, що пишуть в підказках. Пара хвилин – і готово!

Але що, якщо Ви хочете приєднатися до спілкування, як знайти чат? На багатьох форумах, спільнотах в контактах вказують назву облікового запису. Просто скопіюйте та вставте його в рядок пошуку Зелло. Коли відобразиться результат – просто додайте себе до розмови.

Можна переглянути найбільш розкручені канали з максимальною кількістю учасників у даний момент часу, натиснувши на «Популярні зараз» (ця кнопка знаходиться в переліку варіантів додавання каналу – дивіться вище).

Блокування в Росії

У середині квітня 2017 року Роскомнагляд вирішив заборонити використання утиліти в РФ. Це пов’язано з захищеністю зв’язку і неможливістю відстежувати листування. Але багато користувачів обійшли цю блокування за допомогою VPN та інших анонімайзерів. Крім того, оновлення до останньої версії в Гугл Плей дозволяє обійти заборону. Принаймні, про це пишуть на тематичних форумах. Сам не перевіряв.

Тепер ви знаєте, де і як скачати Zello, що за програма, як користуватися. Якщо залишилися питання, приєднуйтесь до коментування.

З повагою, Віктор!

Як використовувати додаток Zello рація