Топ 10. Кращі кулери для процесорів 2021

10

У кожній збірці повинен бути правильно підібраний кулер і продумана система охолодження. Оскільки робочі температури безпосередньо впливають на термін служби комплектуючих. Звичайно ж, вибір залежить від встановленого процесора і навіть використовуваної материнської плати.

Ця стаття містить топ кращих кулерів для процесорів 2021. Питання в тому, а який кулер вибрати. Ось, наприклад, noctua nh-d15 топовий кулер, але можна придбати noctua nh-d14. Ви отримуєте те ж саме, тільки дешевше. Часто попередня модель не поступається останній.

Кращі кулери для процесорів 2021

Be quiet! dark rock pro 4

Власне, топ кулерів для процесорів починає be quiet! dark rock pro 4. Має величезний подвійний радіатор і два вентилятори (120 і 135 мм). За передачу і відведення тепла відповідають сім теплових трубок. Під установку модулів оперативки передбачені вирізи на радіаторі.

Noctua nh-d14

В якості noctua точно ніхто не сумнівається. Це шість теплових трубок, асиметричне розташування радіаторів, два вентилятори плюс охолодження деяких компонентів ззаду. У перших партіях не було кріплення під сокет am4 і lga 1200. Бонус-приваблива ціна.

Enermax ets-t50 axe argb black

Модель enermax ets-t50 axe добре себе раніше зарекомендувала. Оновлення argb white або black фактично те ж саме. Має п’ять мідних теплових трубок діаметром 6 мм і безпосередньо контактує з процесором. У порівнянні з братом трохи зменшені габарити.

Gigabyte aorus atc800

Компанія gigabyte тільки представила кулер aorus atc800. Має шість теплових трубок діаметром 6 мм, які пов’язані з радіатором. З двох сторін закріплені вентилятори, а верх закритий пластиковим кожухом. Вбудованим підсвічуванням можна управляти через фірмове пз.

Cooler master masterair ma610p argb

Оновлення cooler master masterair ma610p отримало приставку argb. Що нового? подвійна конструкція вигнутих лопатей оптимізує повітряний потік. Все тієї ж масив з 6 теплових трубок, які віддають тепло радіатора. Плюс світлодіодний міні-контролер argb.

Deepcool assassin iii

Не дарма deepcool assassin iii порівнюють з noctua nh-d15. Це вертикальний двосекційний радіатор і 7 мідних теплових трубок діаметром 6 мм, розташованих u-образно. Без прямого контакту трубки мають суцільне мідне підставу. До мінусів відносяться тільки його габарити.

Thermalright macho rev. C plus

Новинка macho rev.c plus здатна відвести до 240 вт тепла від процесора. Конструкція класична: шість мідних теплових трубок, нікельована тепловідвідна основа і 31 алюмінієва пластина радіатора. У ньому використовується 140-мм вентилятор до 1300 об / хв.

Deepcool lucifer v2

Це старий добрий deepcool lucifer v2. Має ті ж 6 теплових трубок, на яких нанизано 36 алюмінієвих пластин. Заявлене значення tdp вражає, якісь неймовірні 300 вт. На практиці він дійсно величезний, ще потрібно обов’язково уточнювати наявність кріплення.

Silentiumpc fortis 3 evo argb

Модель silentiumpc fortis 3 evo argb по конструкції не відрізняється від версії з ілюмінацією rgb. Однак має інший вентилятор pulsar hp argb з багатобарвним підсвічуванням. Від основи до радіатора тепло передається за допомогою 5 нікельованих мідних з прямим контактом.

Noctua nh-d15 chromax.black

Новий noctua nh-d15 chromax.black залишається таким же продуктивним як його попередник. Тут використовується 6 трубок, які проходять всю висоту радіатора. Це дійсно величезний кулер, які точно не буде перекривати слоти оперативки.

Який краще вибрати кулер для процесора

З упевненістю можна рекомендувати вище представлені кулера. Мене часто запитують, за якими параметрами вибирати кулер? тут дійсно є деякі нюанси.

Висновок

Раніше моїм фаворитом був enermax ets-t50 axe (за критерієм ціна — якість). Модель argb black виглядає ще цікавіше. Можете мені повірити він заслуговує місце в списку кращих кулерів. І звичайно ж, не виходить бути байдужим до охолоджень be quiet! і noctua.

( 1 оцінок, середнє: 5,00