Як вибрати надійні ключі активації для операційних систем і софта

19

Ключ активації-гарантія того, що софт буде працювати стабільно, отримувати своєчасні оновлення від розробників. Тільки якщо користувач використовує ліцензійне програмне забезпечення, він може звернутися в будь-який момент за допомогою в службу технічної підтримки, наприклад, з питань обслуговування операційної системи windows.

При цьому ліцензія може бути придбана кількома способами. Наприклад, на сторінці https://pcreality.net/product-category/microsoft-office-key представлені ключі для офісних програм від microsoft.

Які бувають ключі активації?

Вибираючи ключ активації, клієнту важливо стежити за тим, де саме він робить покупку. Деякі недобросовісні магазини продають одну і ту ж комбінацію по кілька разів. В результаті активація windows не відбувається, клієнт просто витрачає свої гроші і не може вже нічого довести.

Неактивована операційна система закриває власнику доступ до деяких функцій. Також постійно буде вискакувати вікно, що нагадує про те, що слід купити ключ ліцензії.

Активація windows через ключ вигідно з кількох причин:

  • клієнту не потрібно виходити з дому, щоб підібрати для себе відповідний софт;
  • з доступними варіантами можна ознайомитися онлайн;
  • сам ключ ліцензії приходить протягом 1-2 хвилин після оплати на пошту.
  • основна перевага над коробковою версією-вартість. Вона на порядок нижче, так як клієнтові не потрібно платити за диск, пластикову коробку і вкладену документацію.

Активація софта проводиться ключами різного виду. В основному вони поділяються в залежності від періоду дії — безстрокові або на певний час. Також підрозділ може бути пов’язано з кількістю пристроїв, на яких можна використовувати ключ одночасно.

В якому магазині придбати цифровий ключ активації

Ліцензія може бути придбана в інтернет-магазині pcreality.net. Активація софта буде проведена протягом декількох хвилин після покупки — досить ввести отриману по електронній пошті комбінацію в потрібне поле у відкритій програмі і слідувати подальшим інструкціям на екрані.

Пам’ятайте про те, що ліцензія для офісних програм і операційної системи — гарантія законного використання софта.