Нові смартфони серії honor 50 в росії розкупили за два тижні

35

На території рф за два тижні повністю була розпродана перша партія смартфонів серії honor 50. Про це повідомляє “комерсант”. Згідно з відомостями джерела, успішні продажі дали можливість honor збільшити частку ринку смартфонів до 5,5 відсотка. При цьому продажі нової серії мобільних пристроїв в 10 разів перевищили показники реалізації торішньої серії

Honor 30 за такий же період. У мтс повідомили, що новинка honor на російському ринку всього за 7 днів продажів вийшла на першу сходинку за кількістю проданих екземплярів в ціновому діапазоні до 40 000 рублів. Згідно з відомостями рітейлера, в жовтні лідером ринку були samsung і xiaomi.

Аналітик mobile research group ельдар муртазін вважає, що при регулярності поставок смартфонів і відсутності недоліку на початку наступного року компанія може зайняти близько 7 відсотків російського ринку смартфонів.

Завдяки цьому вона повернеться в п’ятірку кращих брендів. Наприкінці минулого місяця віце-президент із закупівель та розвитку «зв’язкового» михайло догадін повідомив, що ціни на смартфони в рф наступного року можуть зрости на 17 відсотків. При цьому за 2021-й вони вже стали дорожчими на 34 відсотки.