Lara croft and the guardian of light і lara croft and the temple of osiris вийдуть на switch в 2022

24

Серія tomb raider відзначає 25-річчя. Рівно 25 років тому, в жовтні 1996 року, на консолі sega saturn відбулася прем’єра частини tomb raider. Незабаром після цього гра вийшла на ms-dos іplaystation, а пізніше була портована на безліч інших платформ.сьогодні компанія square enix анонсувала вихід ігор lara croftand the guardian of light і lara croft and the temple ofosiris для гібридної платформи nintendo switch в 2022 році. Це буде перша поява лари крофт на switch. Подробиці видань і дата виходу будуть озвучені пізніше. Портірованіемвишеупомянутих ігор на гібридну консоль займається студія feralinteractive.

Прем’єра lara croft and the guardian of light спочатку відбулася в серпні 2010 року на xbox 360, пізніше гра вийшла на playstation 3,pc та інших платформах. Lara croft and the temple of оѕігіѕпоступила в продаж в грудні 2014 року на playstation 4, xbox опеі pc. Обидві гри створювалися з розрахунком на кооперативноепроходження.

Крім того, на честь 25-річчя серії в цифрових магазинах на всехвозможних платформах проходять ювілейні розпродажі ігор tomb raider.придбати як відносно нові,так і стали класичними серії з хорошими знижками можна в цифрових магазинах steam, gog, square e-store, playstation store, microsoft store. Також підписники сервісу amazon prime з 1 по 14 листопада зможуть безкоштовнозавантажити pc-версію гри rise of the tomb raider в рамках програми”games with prime”.