Відбувся повний реліз accident: станьте журналістом, який досліджує старі автомобільні аварії

16

Розробник duality games і видавець playway s. A. випустили в цифровому магазині steam свій проект, під назвою accident . Гра перебувала в ранньому доступі з жовтня 2020 року.

Стань журналістом, що досліджує старі автомобільні аварії. Допоможи постраждалим і надай першу допомогу, знайди докази і відтвори події, щоб дізнатися, що ж насправді сталося.

Перевір стан постраждалих і приступай до роботи! вони дихають? чи є у них серйозні рани? все, що може мати вирішальне значення для їх виживання. Надай першу допомогу, контролюй кровотечу, перевір пульс і якщо зможеш, встанови їх у відновну позу. Роби все, що необхідно, в залежності від характеру надзвичайної ситуації.

Кому допомогти в першу чергу? як зробити це найкращим чином? допомагаючи невірним шляхом, можна наразити на небезпеку життя інших людей, або навіть власну. Подумай двічі, але пам’ятай – час закінчується!

Бери участь в різних рятувальних місіях: від простих зіткнень машин до серйозних ланцюгових аварій в різних місцях, при різних погодних умовах і навіть в різний час. Отримуй досвід і вчися допомагати людям в реальних життєвих ситуаціях.