AV TEST назвав Топові антивіруси для Windows

487

Більшість комп’ютерних користувачів потребують захисту особистих даних від хакерського проникнення (стеження, шифрування, пошкодження інформації). Для цієї мети доводиться встановлювати антивіруси. Які з них краще всього підходять для Віндовс 7, з’ясували експерти лабораторії AV TEST.

Було проведено кілька етапів тестування. Все почалося з “зараження” ОС Windows різними шкідливими скриптами. Їх загальна кількість становила 40 різних вірусів. Таким чином, сформувалися ідентичні умови для експерименту. Потім кожному антивірусному ПО дали “шанс” знайти і видалити небезпечне вміст.

Найкращі результати показав наступний софт:

  • Anti-Malware від Malwarebytes;
  • Професійна версія Avira Antivirus.

Їм вдалося усунути всі загрози.

Трохи гірше себе показав популярний KIS 2016 (Kaspersky Lab), який зміг усунути 99% небезпечних скриптів. Аналогічні показники і в Norton Security (Symantec).

П’яте місце зайняв Secutrity Essentials (Microsoft). Він зміг виявити і знешкодити 32 вірусу. Інший софт показав гірші результати. Але в інституті AV TEST мають намір провести ще більш ретельне тестування в 2017 році, беручи до уваги додаткові фактори впливу на безпеку системи.

Також дивіться перелік кращих антивірусів 2016 року.