Консолі xbox отримають нові 6-нм amd apu. Оновлення series s очікується в 2022 році

66

Згідно mlid, microsoft готує оновлення лінійки своїх консолей починаючи з xbox series s. Оновлення молодшої консолі розглядається як відповідь на майбутню playstation 5 slim, запуск якої очікується приблизно в ті ж терміни (в кінці 2022 року). Вважається, що оновлена консоль xbox series s буде більш продуктивним аналогом існуючої консолі.

Причина настільки раннього виходу xbox series s полягає в тому, що на молодшу консоль компанії припадає більше підписок на game pass, ніж на xbox series x. А так як microsoft позиціонує бренд xbox як software as a service (програмне забезпечення як послуга), то оновлення лінійки series s має потенційно залучити більше абонентів сервіси xbox, а демпінг цін на попередню версію приблизно до 189-249 $ дозволить залучити нових користувачів, навіть якщо вони будуть використовувати її в якості додаткової консолі. Таким чином, microsoft не відмовиться від ванільної версії series s, і деякий час на ринку будуть представлені обидві моделі.

За чутками, нова xbox series s орієнтована на ціну нижче 350 доларів, що повинно дозволити перехопити частину ринку від sony playstation 5. Нова консоль отримає значний приріст у продуктивності за рахунок новітнього 6-нм apu amd, який допоможе розблокувати всі 24 обчислювальних блоки. В даний час series s використовує тільки 20 блоків, а чотири відключені для збереження продуктивності і безперервного живлення консолі.

Поточна обчислювальна потужність xbox series s становить 4 терафлопса, а перехід на 6-нм техпроцес дозволить досягти як мінімум 5 терафлопс. За ціною менше 350 $ це буде відмінним вибором, і sony playstation 5 slim доведеться нелегко.

Xbox series x також перейде на 6-нм оновлення, які заплановані на кінець 2023 року, хоча ні слова про специфікації або про ціну флагманської консолі поки не згадується.