Завдання легенд баал в genshin impact: проходження – тлінний світ. Глава 1

60

Докладне проходження завдання легенд з еі (баал) в genshin impact. Дізнайтеся електро-архонта ближче після подій з полюванням на очі бога.

Разом з оновленням genshin impact 2.1 в грі з’явився іграбельний персонаж сьогун райден (вона ж баал, вона ж електро-архонт на ім’я еі). Вперше даного персонажа гравці побачили в сюжетній лінії інадзуми. Однак там лише розкрили особистість бога вічності. Після стало доступно іменне завдання легенд, в якому мандрівник буде спілкуватися вже з еі. Детальніше про все це можна дізнатися далі в проходженні глава 1 тлінний світ (завдання легенд баал в геншин імпакт).

Це завдання не варто випускати з уваги, тому що воно принесе гравцеві золоті камені та інші цінні нагороди.

Як почати завдання легендарний світ глава 1

завдання легенд ” тлінний світ. Глава i ” в genshin impact відкривається в окремому меню журналу з квестами. Воно з’явилося в списку у всіх гравців після виходу оновлення 2.1. Для доступу до серії квестів необхідно:

Також для старту проходження потрібен ключ легенд. Він видається за кожні 8 щоденних доручень. Всього на аккаунт може міститися до 3-х ключів і ще один в якості доступного для обміну за пройдені раніше щоденки.

Цілі

 • прямуйте до статуї всевидючого божества.
 • відправляйтеся в великий храм нарукамі і поговоріть з яе міко.
 • увійдіть в резиденцію тенсюкаку і зустріньтеся з сегуном.
 • прогуляйтеся по вулиці з еі.
 • разом з еі прямуйте до видавничого дому яе.
 • сфотографуйте еі.
 • пройдіть випробування “гірське притулок”.
 • відправляйтеся в великий храм нарукамі і поверніть пропуск яе міко.

Проходження тлінний світ глава 1 в genshin impact

За стандартом дане завдання легенд розбито на кілька окремих квестів.

Відокремлений елізіум

Після всі своїх подвигів мандрівник знову опиниться біля статуї архонта в інадзум-сіті. Там можна зустріти і ще кількох жителів міста.

Після поразки сьогуна райден змінилося багато: в уряді намічається переворот, а в морі вирують грози. Богиня захотіла побути на самоті, а її піддані хвилюються, що у неї почалися проблеми зі здоров’ям. Паймон пропонує умовити еі вийти, і для цього потрібно попрямувати до яе міко.

Ідіть до великого храму наруками і поговоріть зі жрицею. Вона стоятиме біля священної сакури.

Як з’ясувалося, правителька сильно засмутилася через те, що була переможена. Її фамільяр дасть перепустку в тенсюкаку, резиденцію сьогуна.

Резиденція знаходиться в місті, прямуйте туди.

Всередині ви зустрінете райден, нервово нарізає кола по залу. Підійдіть до дівчини, щоб почати розмову.

Очевидно, вона не дуже рада бачити гостей. За її словами, і божеству, і його фізичному тілу потрібно відновити сили, так що сторонні лише завадять. Однак в ході розмови відгукнеться сама еі і запросить мандрівника до себе.

Переосмислення вічності сильно похитнуло сьогуна райден, і вона, в якомусь сенсі, «зламалася». Головний герой пропонує богині змінити обстановку і прогулятися, на що та погоджується.

Серед тлінного світу

Разом з еі прямуйте на ринок. Люди будуть здивовані правительки, що гуляє по місту, але саму дівчину це ніяк не збентежить.

Архонт буде уважно оглядати все навколо. Прямуйте за нею. Найбільше її зацікавить лавка томоко, де продаються закуски. Торговець вирішив відзначитися від конкурентів і створити цікаве поєднання смаків – данго з молоком. Мандрівник і паймон залишилися задоволені частуванням, а еі пообіцяла дати спробувати ласощі всім жителям інадзуми.

Правителька згадує про те, що у видавничому домі яе продаються легкі романи і пропонує сходити туди. Схвильований бібліотекар представить вам книги, які цікавлять сьогун.

Але сама еі не може відрізнити художнє оповідання від правди, і вам доведеться вибрати що-небудь більш зрозуміле. Прочитайте три варіанти і перекажіть архонту один з них. Втім, вигадку вона все одно не визнає.

Сталість матерії

Все в інадзумі змінюється, і берегині вічності важко з цим змиритися, але висновки були зроблені. Мандрівник запропонує сфотографуватися на пам’ять. Відшукайте мальовниче місце і зробіть знімок з еі. У вас буде можливість вибрати, яку позу еі потрібно прийняти для фото.

Можна подивитися на різні варіанти, перш ніж зробити остаточне рішення.

Коли все буде готово, підійдіть до зазначеної точки і почніть зйомку.

зробіть фото і покажіть його електро архонту. Нерозуміння того, як працює фотографія, обернуться глибокими роздумами про вічність. Раптово, внизу пролунає чийсь поклик. Иппэй шукає свого пана.

Слухаючи серцям смертних

Вирушайте на пошуки разом з архонтом. Шукати потрібно в притулок клану цукаса, що знаходиться за маєтком камісато.

Увійдіть в підземеллі» гірське притулок”, щоб врятувати потрапив туди людини.

Як пройти гірське притулок в genshin impact

Тут у гравця буде можливість пограти за сьогун райден, якщо вона ще не отримана в якості діючого персонажа. Прямуйте вперед, а потім поверніть наліво. Біля воріт чекатиме перший противник.

У наступному залі належить битися вже з шістьма самураями. Після перемоги можна пройти далі.

У коридорі стоятиме багата скриня. Далі знову зустрінуться ворота і охороняє їх самурай. За дверима буде група ще з 12 супротивників. Переможете їх, щоб продовжити випробування.

Після кімнати з самураями рухайтеся по мосту. Здолайте чергового ворога і увійдіть всередину, щоб битися з двома кайраги. Після них потрібно піднятися на ліфті.

Там і відбуватимуться збори, на яких вирішується, хто буде керувати країною. Богиня пропонує битися з нею. Всі присутні збентежаться, але спадкоємець клану кудзе наважиться зробити це.

Звичайно, еі здобула перемогу, але визнала честь сміливця. Звичайно, клан не буде правити через жахливі речі, які він зробив, але правителька вирішила дати їм час.

За цю подорож еі багато що переосмислить. Вона знову повернеться до медитації. Гравцеві необхідно повернутися до яе міко і віддати перепустку. Мандрівник розповідає жриці про минулий день, а яе натякає, що йому варто відвідувати електро архонта частіше.

Нагороди

Всі прогулянки і випробування з баал щедро винагороджуються. За проходження завдання легенд можна отримати:

 • камені витоку x60;
 • руду посилення x27;
 • вказівки про “світлі” x5;
 • досвід героя x14;
 • мору ~130000;
 • досвід пригод ~2000.

Слідкуйте за проходженнями по геншин імпакт та іншими публікаціями на сайті. Про будь-які виниклі проблеми пишіть в коментарях, щоб отримати допомогу від авторів та інших читачів.