Все що ми знаємо про Vampire: The Masquerade Bloodlines 2

432

Як і багатьох інших людей мене приваблює світ Vampire: The Masquerade Bloodlines. У свій час гра вразила всіх тим, що, як і Half Life 2 використовувала Source. Тим не менше ця технологія стала для гри досить спірним моментом. Коли я опинився втягнутим у протистояння вампірів у захоплюючому сеттінге «Світу Темряви», він залишився в пам’яті назавжди.

Коли була анонсована друга частина, радісне хвилювання було стримано трепетом. Перенести місце дії в Сіетл – було чудовим ходом і перспектива того, що я повернуся у всесвіт, яка так гріла мою душу в підлітковому віці радувала. Однак замість того, щоб довірити виробництво ігри студії, яка має досвід у створенні проектів з незвичайним сеттінгом, наприклад такий, як Obsidian, другу частину Bloodlines розробляє Hardsuit Labs, розробники багатокористувацького шутера Blacklight: Retribution. Ці занепокоєння описує співробітник сайту GameInformer.

Однак після того, як він поспілкувався з творцями гри, і побачив 20-ти хвилинний геймплей, зрозумів, що турбується не про що, і систематизував все, що нам відомо про Vampire: The Masquerade Bloodlines 2.

Світ гри все ще багатий

Головна особливість Bloodlines – це багатий лор. Якщо ви досі не грали в оригінальну гру, найближчий приклад, який я можу навести – це підземний світ вбивць Джона Уіка. У Bloodlines є вампіри, які живуть і донині, вони створюють свої закони (або порушують їх), призначений для того, щоб залишатися в тіні, і продовжувати тримати людей в невіданні. Цілі війни ведуться за спинами людей, а відбуваються вони скрізь: в каналізаціях, на вулицях і в хмарочосах.

Сіетл відрізняється від Лос-Анджелеса, проте планування вулиць та освітлення нагадують більш привабливу версію першої гри. Ви не будете просто бродити від одного завдання до іншого, вулиці наповнені цікавими місцями, і npc з побічними квестами. Багато з них мають свої правила, які ви можете прийняти або відкинути і пройти квест так, як вам хочеться.

Клановий Фронт

Перша частина у чому інтригувала кланової ворожнечею, які один від одного відрізняються. Тореадори, наприклад, природжені маніпулятори, можуть підпорядковувати собі свідомість і зваблювати. Вони завжди намагаються знайти вихід з будь-якої ситуації, яку зумовлює світ. З іншого боку у нас клан Бруха – брутальні вампіри, які звикли вирішувати проблеми силою і ударами по морді. Природно, з такими різними підходами ці два клани недолюблюють один одного.

У Bloodlines ставлення гравця до кланам було невизначений. Він працював на кожний клан і був на побігеньках у різних представників. Bloodlines 2 міняє таке ставлення в корені, роблячи систему більш гнучкою, даючи гравцеві вибір.

Наприклад, в геймплейном відео нам показали, як персонаж з невідомої фракції посилає нашого героя слабокровку за інформацією про одному вампіра в притулок Носферату [вампірів, проклятих потворністю, яким Маскарад забороняє з’являтися на людях в принципі]. Коли ви приходите в притулок, воротар дає вам можливість відмовитися від своєї первісної мети в обмін на можливість потрапити в майбутньому до них в катакомби.

Коли ви досягнете своєї мети, у вас відкриється кілька варіантів того, що робити: можна розговорити вашу мету побити її до тих пір, поки вона не розповість, використовувати силу вампіра і розв’язати їй мову, а в кінці ви можете пощадити її або вбити. Якщо вибрати милосердя, то ваш початковий роботодавець буде в сказі і про яких любо відносинах з його кланом вам доведеться забути. Зате Носферату будуть до вас добрішими, пустять у свій притулок, а також відкриється доступ до їх лінійці кветсов.

Як розповіла дизайнерка оповідання Кара Еллісон, в грі немає правильних і неправильних виборів, ви завжди будете діяти так, як вам хочеться і отримувати відповідні наслідки.

Весь світ – хаб, дитинко

Одне з основних хвилювань пов’язаних з грою полягало в тому, що сучасні тенденції можуть підштовхнути дизайнерів до створення відкритого світу, коли оригінальна гра являла з себе хаби, розділені завантажувальними екранами. Такі світи були більш деталізованими, багатими на унікальні декорації і з мінімумом копійованих об’єктів або середовищ, які можуть бути необхідні для створення великого відкритого світу.

За словами провідного дизайнера Рейчал Лейкер, Сіетл у грі також розділений на хаби, які відтворюють реальні райони цього міста, наприклад, Джунглі – район для бездомних. Bloodlines 2, за класикою, додає фантастичні елементи і ті ж Джунглі стали майданчиком де ховаються Носферату.

Дивна театральність все ще з нами

Еллісон каже, що у грі буде «драматургічна драма», однак це не означає, що такі елементи як будинку з привидами або моторошний особняк, натхненний «Алісою в Країні Чудес» не будуть присутні. У цей час основна історія буде більш приземлена, говорить старший менеджер по продукту Флоріан Шварцен, але при цьому: «У нас будуть речі (за дивацтва на рівні Bloodlines) в грі…це явно не буде проект без бюджету на спецефекти».

Ваш вибір виходить за рамки сторителинга

Здібності, які ви вибираєте при створенні персонажа, починаючи від базових перков, закінчуючи кланом, впливають на те, як ви будете проходити деякі місії. Подібне ви могли бачити в Dishonored і Deus Ex. Під час геймплейної демонстрації наш герой міг перетворюватися в туман, що дуже добре для стелса, і дозволяє прослизати у вентиляційні отвори, обходити ворогів і не вбивати їх.

Як і в оригіналі, ви можете пройти гру як пацифіст, і намагатися не вбивати нікого, вирішуючи конфлікти мирно. Так, вампір в демонстрації підкупив охоронця 50-ма баксами, щоб пройти в заборонену зону. Це позбавило б нас від постійного переслідування.

Ви побачите старих друзів…напевно

Bloodlines була багата на прописаних персонажів, таких як принц Лякруа, або анархіст Найнс Родрігез. Я задав питання розробникам, чи побачимо ми їх, і очікував почути «ні», як раптом мені сказали таку обнадійливу фразу: «Якщо у вас в грі є улюблені персонажі, ми б з радістю спробували б їх повернути, але зараз говорити про це поки не можемо». Друга частина гри відбувається через кілька років після подій першої і ви точно побачите, як деякі персонажі будуть посилатися на події минулого.

На цей раз бій буде більш динамічним

Перша гра мала багато переваг – бій одна з них. Хоча не відкидаємо, що це проблемне гідність. І розробник знає про це.

«Перша гра була більше заснована на класичній бойовій системі. У продовженні ми хочемо дати гравцеві можливість більше бути вампіром, ніж людиною. А саме, щоб вони застосовували свої вампірські сили до більшого числа ворогів.

У продемонстрованого нам вампіра його сили показано, як спосіб перетвориться в машину для вбивства. Люди, які атакували його ножами і кулями, не могли нашкодити йому, однак коли вампір застосовував свою спроможність, то в буквальному сенсі розривав людей на частини за кілька секунд.

Це дуже круто було спостерігати, як нелюдські удари посилають ворогів в стіни і вони б’ються від них, ламають кістки і падають як ганчіркові ляльки. Також нам показали, як вампір застосовував магію крові і змушував супротивників рвати нею, кидав у них круглі кулі, схожі на гранати, і ті барвисто вибухали. Загалом, в Bloodlines 2 є багато видовищних інструментів смерті.

Джерело: http:///