Discovery tour: viking age для assassin’s creed: valhalla вже доступний на пк і консолях

23

Режим безкоштовний для всіх, хто володіє valhalla. Або його можна придбати на пк як окрему гру за 829 рублів через ubisoft connect і epic games store. Це третій інтерактивний тур від ubisoft, наступний після стародавнього єгипту (assassin’s creed: origins) і стародавньої греції (assassin’s creed: odyssey).

Discovery tour: viking age вийде як окрема гра на playstation 5, playstation 4, xbox series x/s, xbox one, stadia і amazon luna в 2022 році.

інтерактивний тур-це особливий тип гри, в якому можна вільно досліджувати світ вікінгів, дізнаючись подробиці про їхню історію і повсякденних реаліях. Він підійде вчителям і учням, досвідченим геймерам і тим, хто далекий від світу відеоігор. Тур можна проходити в комфортному для себе темпі, прокладаючи маршрут самостійно або під керівництвом істориків та інших фахівців.

Освітня програма розроблена спільно з істориками, археологами та вченими. У discovery tour: viking age можна мандрувати по норвегії, англії, а також міфічним світам — етунхейму і асгарду. Завдання ігрового світу розкажуть геймерам про епоху вікінгів в північній європі ix−xi століть.