Просування Instagram безкоштовно від Leongram

665

Доброго дня. Сучасна людина дуже щільно пов’язаний з соціальними мережами і сервісами, які дозволяють не тільки обмінюватися враженнями, вести листування з друзями, але й вибудовувати ділові стосунки, залучати потенційних клієнтів на сайт. Важливе місце в цьому ланцюжку займає Instagram, який давно перетворився із розважального програми в щось більше. Якщо хочете швиденько розкрутити свій аккаунт, то я розповім вам про сервіс для просування в instagram, для цього рекомендую скачати Leongram free. Про можливості програми розповім в цій статті.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Переваги
  • Робота з аудиторією
  • Кому потрібен Leongram?

Переваги

Існує безліч аналогів для збільшення аудиторії Instagram, накрутки лайків, створення бази передплатників. Але всі вони платні. Вам навіть не дають можливості оцінити функціонал до покупки.

Але на сайті leongram com Ви можете завантажити безкоштовну версію бота для інстаграмма і відразу ж почати просування. Я буквально за перші півгодини використання набрав 9 передплатників і 22 «стежать». Це – особливо не вникаючи в налаштування програми.

Звичайно ж, є режими роботи, доступні тільки в преміум версії. Але ціна питання – просто смішна: всього 399 рублів! Для людей, які мають намір будувати бізнес в мережі, така сума – це суща дрібниця.

В безкоштовний пакет входять послуги:

  • Mass Liking – Ваших публікацій автоматично проставляються лайки. Тим самим залучається увагу інших користувачів;
  • Mass Following – програма підписує Вас на інші акаунти, підвищуючи ймовірність відповідної підписки;
  • MassUnfollowing – щоб не «засмічувати» свій аккаунт, можете після розкрутки відписатися від інших юзерів.

Просування Instagram безкоштовно від Leongram

В преміум-версії Leongram Premium можна автоматом публікувати коментарі, розсилати повідомлення і масово постити на свою сторінку. Всього 3990рублей!

Просування Instagram безкоштовно від Leongram

Робота з аудиторією

Але найцікавіше, що я знайшов для себе в цьому додатку, це можливість вибору цільової аудиторії (по країні, інтересам). Можна просто вказати перелік конкурентів або популярних хэштегов, щоб утиліта почала самостійно сканувати Instagram і записувати потрібні Вам дані в окремий файл.

Просування Instagram безкоштовно від Leongram

А далі – справа техніки! Використовуєте отриманий список для розсилання, коментування, підписки.

Кому потрібен Leongram?

Софт нагоді звичайним людям, які хочуть «нахаляву» збільшити кількість лайків та передплатників, особливо не напружуючись. Інтерфейс неймовірно просто і зрозумілий з перших секунд знайомства.

Інтернет маркетологи можуть заробляти гроші, пропонуючи іншим послуги по розкрутці, виконуючи замовлення. Користуючись безкоштовно або купуючи недорогу преміум версію, Ви максимизируете свій дохід.

Просування Instagram безкоштовно від Leongram

Додатком Leongram як користуватися розповідаю у цьому відео:

Такий ось лайфхак для тих, хто веде активний соціально-мережевий спосіб життя! Instagram ефективне просування від а до я.

Рекомендую скачати програму для Windows з офіційного сайту, пройшовши за посиланням:

Просування Instagram безкоштовно від Leongram

З повагою, Віктор!