Як перевірити Айфон по IMEI і серійним номером

965

Доброго дня. Техніка компанії Apple ставитися до елітного цінового сегменту, тому не кожному по кишені купівля нових гаджетів. Багато воліють брати старі смартфони в хорошому стані, ціна яких не настільки «кусається». Але перед придбанням б/у телефону варто знати, як перевірити Айфон по IMEI і серійним номером різними способами.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Остерігайтеся шахраїв!
  • Що потрібно знати перед купівлею старих пристроїв?
 • Serial Number
 • Як перевірити Айфон по IMEI
 • Яким методом краще користуватися?
  • І, наостанок…

Остерігайтеся шахраїв!

Ринок перенасичений різними підробками, «точними» копіями iPhone. Мої знайомі неодноразово траплялися на цю вудку, віддаючи кровно зароблені гроші за пустушку. Навіть досвідчені користувачі можуть не помітити підступ.

Або ж Вам можуть запропонувати крадений девайс, яким Ви зможете користуватися до першого скидання до заводських налаштувань. А потім, якщо власник його віддалено заблокував, то ви побачите на екрані номер телефону і не зможете далі користуватися апаратом.

Як перевірити Айфон на справжність? Є кілька варіантів, які ми детально розглянемо далі. А поки раджу прочитати кілька важливих рекомендацій.

Що потрібно знати перед купівлею старих пристроїв?

Звичайно ж, зовнішній вигляд не є головним чинником, хоча ніхто не хотів би брати розбитий і сильно потертий гаджет. Повна комплектація – це добре, але цей критерій також не повинен відігравати вирішальну роль. На що звертати увагу в першу чергу?

 • Спочатку необхідно оцінити надійність продавця. Якщо він пропонує зустрітися на нейтральній території, відмовляється надавати свої особисті дані (ім’я, телефон), розкривати походження продається девайся, швидше за все, Ви маєте справу з шахраями.
 • Обов’язково перегляньте в інтернет не менше 10 оголошень про продаж аналогічного смартфона, щоб дізнатися середню вартість. У випадку, коли Вам пропонують апарат сильно зниженою ціною, варто задуматися про каверзу.
 • Якщо замовляєте через сайт оголошень і Вас просять перед відправкою товару внести велику суму грошей в якості передоплати, відразу відмовляйтеся від такої угоди.
 • Обов’язково при зустрічі перевіряйте підключення до мережі WiFi (або інше джерело з’єднання з інтернетом), щоб можна було відразу побачити, не заблокований iPhone.
 • Перевіряйте, не вскрывался чи корпус (повинні бути характерні сліди втручання). Виявивши щось подібне, вимагайте у продавця пояснення. Як показує статистика, якщо Айфон вже вскрывался для ремонту, відновлення, то далі проблеми можуть повторюватися. Також, бажано переконатися в нормальному стані акумулятора. Добре, якщо у Вас під рукою виявиться пристосування для вимірювання вольтажу.
 • Доброзичливий продавець зазвичай сам проявляє активність і показує апарат в роботі, всі його недоліки, а не ховається від питань, з надією якнайшвидше сплавити товар.
 • В ідеалі купувати iPhone з упаковкою та документами. Так Ви захистите себе від можливих проблем в майбутньому.

Serial Number

Як перевірити Айфон за серійним номером? Досить слідувати інструкції:

 • Необхідно відкрити Налаштування телефону і перейти до розділу «Основні». Всередині буде пункт «Про пристрої», розкривши який зможете побачити справжню інформацію:

Як перевірити Айфон по IMEI і серійним номером

Якщо дані в полі будуть відсутні, це вказує на підробку або збій в програмному забезпеченні.

 • Тепер необхідно завантажити офіційний сайт Apple з посиланням на головній сторінці перейти до «Підтримки»:

Як перевірити Айфон по IMEI і серійним номером

 • Після переходу перегортаємо зміст до секції «AppleCare…» і натискаємо на посилання зліва для перевірки гарантії:

Як перевірити Айфон по IMEI і серійним номером

 • Залишилося лише вказати у полі введення серійний номер, який Ви раніше виявили у налаштуваннях пристрою. Ресурс видасть Вам повну інформацію з даного апарату, яку Ви повинні ретельно порівняти з пропонованим товаром (найменування, дата активації покаже реальний термін експлуатації).

Зазначений спосіб є самим простим і швидким. Достатньо мати інтернет під рукою і пару хвилин часу.

Радимо:

 • Топ 5 кращих браузерів з безпеки і швидкості
 • Як зробити скріншот на Android і підключити смартфон до комп’ютера?
 • iPhone 8: дата виходу і ціна, характеристики, новини
 • Як змінити значки додатків в Android

Як перевірити Айфон по IMEI

Краще всього перевіряти iPhone МАЙ на сайті Apple. Унікальний ідентифікатор пристрою не менш важливий, ніж серійний номер. Дізнатися справжність ІМЕІ можна декількома методами, але спочатку необхідно відшукати цей самий код:

 • Скористайтеся інструкцією з попереднього розділу, щоб зайти в розділ налаштувань «Про пристрої» і там побачите потрібні дані:

Як перевірити Айфон по IMEI і серійним номером

 • На iPhone п’ятої серії він вказується безпосередньо на задній кришці корпусу, на більш нових гаджетах – всередині, біля місця кріплення SIM-карти. Також, IMEI можна відшукати на упаковці, біля штрих-коду.
 • Якщо поруч є комп’ютер з встановленим додатком iTunes, просто з’єднайте смартфон кабелем і в програмі перейдіть до вкладки «Огляд», де і побачите всю необхідну інформацію, клікнувши по значенню «№ телефону».

Перевірити iPhone за IMEI краще на офіційному сайті міжнародного ідентифікатора обладнання за посиланням:

Як перевірити Айфон по IMEI і серійним номером

Просто вказуєте номер, ставите знизу галочку, щоб довести – Ви не робот, потім клацаєте по кнопці «Check» і отримуєте підтвердження справжності (або навпаки).

Про те як за серійним номером дізнатися imei iphone треба пройти по посиланню.

Яким методом краще користуватися?

Щоб знизити ймовірність шахрайства, варто вдатися до обох способів, розглянутих в даній статті. Тільки так Ви будете максимально впевнені в правильності рішення. Варто зазначити, що перевірку слід виконувати кілька разів, у випадку, коли інформація про гаджеті не відобразитися. Таке іноді трапляється. Просто поновіть сторінку і ще раз введіть МАЙ або серійний номер.

І, наостанок…

Написати цю статтю мене спонукав один цікавий випадок, що стався з моїм знайомим в травні 2017 року. Більше двох років він користувався смартфоном Apple, купленим з рук (без упаковки, документів), iCloud був чистий.

І ось одного разу «тіло» початок моторошно гальмувати (досить рідкісне явище для подібної техніки). Він вирішив виконати повний скидання. І яке ж було у нього здивування, коли після перезавантаження на екрані з’явилися повідомлення про блокування, і вказаний номер телефону. Зателефонувавши за ним, знайомий дізнався, що девайс був вкрадений 2 роки тому, а власник через деякий час вирішив його віддалено «блоконуть». Зловмисникам вдалося якось приховати цей факт програмним шляхом, але після скидання проблема спливла на поверхню. Довелося повертати телефон, отримавши натомість тільки «Спасибі!».

Ось такі історії часом трапляються. Так що обов’язково дізнайтеся, як перевірити Айфон по IMEI і серійним номером, перед здійсненням покупки.

З повагою, Віктор!