Forza horizon 5-нова інформація про кампанію, залу слави та інше

12

Розробники з playground games під час нової прямої трансляції forza horizon 5 let’s go! представили безліч нового ігрового процесу з подробицями про кампанію нової гри. На цей раз кампанія називається horizon adventure, і гравцям належить проїхати по всій мексиці і виконувати різні місія і випробування, на що може піти від 10 до 20 годин . В якості приємного бонусу все це можна виконувати в кооперативному режимі.

Нова пригода horizon пропонує більше свободи для шанувальників. На цей раз головна мета-потрапити в зал слави, заробивши різні нагороди.

На новій карті фестивалів тепер представлені різні заходи, розділені на окремі фестивалі. Всі починають на фестивалі horizon в мексиці, але ви можете вибрати horizon rush (для pr-трюків), horizon baja (гонки по пересіченій місцевості) і horizon wilds (гонки по бруду) серед інших і брати участь в гонках замість них. У кожного фестивалю є свої унікальні глави, в яких ви починаєте виконувати нові завдання. Щоб розблокувати глави, вам потрібно заробити нагороди.

По суті, це міні-завдання, призначені для різних гравців з різних категорій, таких як історії, експедиції, відкриття та колекції, онлайн та інші. Зрозуміло, вам не обов’язково отримувати їх все. “ласкаво просимо в мексику” – це скоріше стартовий набір нагород, починаючи від покупки автомобіля на автошоу і закінчуючи проходженням гоночної траси horizon mexico. При виборі нагороди вона буде закріплена на карті, а потім зникне з гонками.