“людина-павук: немає шляху додому” тизерить сюжет фільму «тор 4: любов і грім»

25

Незважаючи на те, що до виходу фільму « тор: любов і грім » залишається всього кілька місяців, ми все ще мало що знаємо про сюжет – за винятком того, що в центрі уваги буде безліч персонажів.

Крім тора кріса хемсворта, в кінокоміксі з’явиться ще одна, жіноча версія героя, оскільки наталі портман повертається до ролі джейн фостер. Також ми побачимо вартових галактики в повному складі, валькірію, леді сіф, корга та інших, а головним лиходієм виступить горр, вбивця богів, якого зіграє сам крістіан бейл.

У свою чергу, проникливий користувач reddit під ніком kingeuroniiigreyjoy зумів виявити «пасхалку» до четвертого « тору » в недавно вийшов блокбастері marvel studios – « людина-павук: немає шляху додому ». Це відбувається на самому початку фільму, коли в новинах розповідається, що пітер паркер ховається під маскою людини-павука.

Якщо бути більш точним, у випуску новин показано, що» в новому асгарді творяться політичні заворушення ” після чого, новина пропадає з екранів. Це може бути натяком на можливий сюжет ” тора: любов і грім “, включаючи те, що в картині буде битва за трон.

Реліз четвертої частини ” тора