Нові концепт-арти elex 2

9

Видавець thq nordic і німецька компанія piranha bytes (відома за іграми gothic, gothic 2, risen) представили нові концепт-арти рольової гри у відкритому світі elex 2. Арти взяті з офіційного twitter гри elex 2. Сама гра вийде на pc( steam, gog), xbox one і xbox series x/s, playstation 4 і playstation 5. Дата релізу поки ще не відома.

+ ще 2 картинки elex ii – продовження elex , вінтажної рольової гри з відкритим світом від знаменитої студії piranha bytes. У elex ii вам належить повернутися в постапокаліптичний світ магалана-завдяки реактивному ранцю вам відкриється небувала свобода в дослідженні його багатоликих просторів.не минуло й кількох років з перемоги джакса над гібридом, як на планету з небес обрушилася нова небезпека, привнісши з собою найнебезпечніші сили темного елекса і загрозу всьому живому. Щоб захистити магалан, джакс змушений зайнятися об’єднанням всіх угруповань на планеті проти спільного ворога, в той же час намагаючись брати участь у вихованні свого юного сина декса.перед вами відкриється величезний, різноманітний, абсолютно унікальний світ з безліччю біомів і фракцій в постапокаліптичному нф-сеттинге.

Piranha bytes обіцяє, що буде поліпшена бойова система, з’явиться більше цікавих квестів і цікавих діалогів зі співрозмовниками, а одним з головних поліпшень сиквела буде повноцінна можливість за допомогою реактивного ранця покривати величезні відстані (є можливість проводити атаки і оборонятися в повітрі).

За задумами авторів гри, elex 2 повинна піти по шляху розвитку gothic 2 (поліпшення механік, закладених ще в 1 частини + додавання деяких нових елементів).