Власники iPhone 7 скаржаться на камеру

298

Не так давно стартували продажі нового iPhone 7, але вже довелося зіткнутися з деякими проблемами і незручностями. Спочатку вони скаржилися на сильне нагрівання, а в деяких випадках – і вибухи. Тепер власників “яблофонів” не влаштовує якість знімків.

Багато хто відзначає, що навіть при ідеальних умовах зйомки (яскраве освітлення, відсутність різких рухів), фото виходять не належної якості. З’являється так званий “ефект акварелі”, викликаний расфокусировкой.

І це не поодинокий випадок. Подібні теми для обговорення створені на декількох великих форумах. Проблема найчастіше спостерігається під час використання відразу двох камер в моделі 7+. Зображення виходять розмитими, що абсолютно не відповідає очікуванням користувачів.

Чи варто чекати iPhone 7S?

Варто відзначити, що група ентузіастів вирішила провести груповий тест, і виявилося, що не всі смартфони даної серії мають подібний дефект. Швидше за все, мова йде про заводському браку.

У службі підтримки Apple рекомендують оптимізувати сховище. У деяких випадках цей крок допомагає вирішити проблему. Також радять зберігати знімки у форматі RAW.

Конкретної відповіді поки що ніхто не дає, але більшість схильна до думки, що неприємності викликані неправильною роботою системи стабілізації.