На горизонті вже battlefield 2042, а в одному університеті досі висить реклама battlefield 3

12

Незважаючи на наближення випуску battlefield 2042, в одному іспанському університеті все ще є реклама battlefield 3 .

Цією дивиною поділився реддітор helicovsky, який сказав: «я просто подумав, що це досить забавно, як battlefield 3 все ще рекламується в моєму університеті» і поділився зображенням реклами.

На самій фотографії показана класична обкладинка battlefield 3 на постері, на якому також показані версії гри для ps3, xbox 360 і пк, на випадок, якщо ви хочете отримати додаткове нагадування про те, скільки років грі на даний момент. Плакат також виглядає досить бляклим з часом,і більша частина кольору взагалі покинула зображення.

Battlefield 3 була випущена в 2011 році, що означає, що будь-який університет це не було, плакат протягом 10 років не змінювався, незважаючи на те, що після battlefield 3 було випущено цілих три гри battlefield, а в наступному місяці вийде четверта нова гра.

Чому плакат був там так довго, неясно, але цілком ймовірно, що про нього просто забули з часом, або що ніхто не спромігся його замінити. А може, директор універу любить цю частину серії найбільше. Що ж, його не можна за це звинувачувати. Пост став вірусним на сабреддіті battlefield, з більш ніж 5000 лайків за останні пару днів.

Як і слід було очікувати, загальна реакція на reddit полягала в тому, що helicovsky повинен спробувати зняти його звідти і забрати собі, замість того, щоб залишати його в універі, ризикуючи бути знятим або викинутим. Самий залайканий коментар до посту говорить:»чувак, прибери його зі стенду і забери додому, це частина історії”. Цю думку поділяють майже всі в коментарях.