Foxconn представила електричні седан model e, кросовер model с і автобус model t

25

Ще минулого тижня стало відомо, що компанія foxconn почне понеділок з демонстрації трьох прототипів електромобілів, і відповідний захід сьогодні вранці дозволив зрозуміти, що всі три машини на електротязі будуть ставитися до різних типів транспортних засобів. Для потреб тайванських перевізників, наприклад, foxconn випустить в наступному році електробус.

Джерело зображення: reuters

Строго кажучи, ці електромобілі будуть випускатися спільним підприємством foxconn і компанії yulon motor під торговою маркою foxtron, яка вже мелькала на ранньому фото прототипу електричного седана. Захід пройшов у тайбеї за участю янга лю (young liu), голови ради директорів hon hai precision industry. Він заявив на церемонії: “ми більше не новачки в цій справі. Ми поступово вибудували ланцюжок поставок компонентів для електромобілів і продемонстрували наше апаратне забезпечення для них».

Угода з lordstown motors, згідно з якою під контроль foxconn перейде підприємство в штаті огайо, дозволить тайванській компанії в квітні наступного року почати збірку пікапів endurance, як зазначає bloomberg з посиланням на власні джерела. За оцінками представників foxconn, протягом п’яти років бізнес компанії з виробництва електромобілів досягне оборотів в $35 млрд.до середини десятиліття, нагадаємо, марка розраховує зайняти 10% світового ринку контрактних послуг з виробництва електромобілів.

Джерело зображення: reuters

До числа клієнтів foxconn, якщо не брати до уваги lordstown motors і fisker, можна віднести таїландську енергетичну компанію ptt і все ту ж yulon motor, яка виступила партнером з випуску седана і кросовера. Китайські geely і byton теж розраховують стати клієнтами foxconn, але у останньої спостерігаються деякі проблеми з фінансуванням. Розробити дизайн дебютного седана foxtron model e допомогло італійське бюро pininfarina. У продаж він надійде і за межами тайваню, але лише через кілька років. Кросовер model c з’явиться на ринку тайваню в 2023 році, а електробус model t дістанеться місцевим перевізникам вже в наступному, він буде носити торгову марку foxtron.

South china morning post