Tesla заблокує доступ до ігор на центральній консолі під час руху

19

На цьому тижні американське відомство nhtsa, що займається питаннями безпеки дорожнього руху, почало розслідування щодо функції електромобілів tesla, що допускає запуск ігор на центральному дисплеї під час руху. Компанія відреагувала досить швидко, запланувавши відключити подібну можливість через програмне оновлення, щоб не відволікати водія від дороги.

Джерело зображення: tesla

Слід визнати, що tesla в цілому приділяє особливу увагу розважальним функціям своїх електромобілів. Вони дозволяють переглядати під час стоянки різні сайти, включаючи tiktok і youtube, запускати запрограмовану послідовність світлової ілюмінації, а після рестайлінгу model s і model x на борту прописався досить продуктивний ігровий комп’ютер, порівнянний за швидкодією з сучасними ігровими консолями microsoft і sony. Правда, його можливостями в повній мірі можуть скористатися саме пасажири заднього ряду, для яких в торці переднього підлокітника передбачений спеціальний дисплей.

Nhtsa за скаргою одного з клієнтів tesla запустила розслідування щодо 580 тисяч випущених з 2017 електромобілів model 3, model s і model x, які підтримували режим «passenger play», що дозволяє запускати ігри на центральному передньому дисплеї під час руху, просто підтвердивши у спливаючому діалоговому вікні, що гру запускає пасажир, а не водій. Оновлення програмного забезпечення, яке почала поширювати tesla, заблокує подібну можливість при переміщенні електромобіля в просторі. Скористатися функцією як і раніше вдасться на нерухомій машині.