У мережі зявився перший знімок iPhone 8

352

В інтернеті засвітився перший знімок ювілейного смартфона Apple iPhone 8. Чи відповідає він дійсності – покаже час, але джерела, близькі до офіційних, запевняють в оригінальності фото.

Як тільки в продаж надійшов китайський “флагман” Xiaomi Mi Mix, екран якого покриває практично всю площу передньої панелі, виробники поспішили випустити щось подібне. Або навіть більш “наворочені”.

Ось вже і Meizu планує виробляти безрамочные гаджети. У мережі навіть опублікували приблизні характеристики майбутньої моделі. Екран пошириться на 91% поверхні, а внизу розташуватися вузька кнопка управління.

Щоб захистити конструкцію від пошкоджень, використовують спеціальне 3D скло. Але найцікавіше – всередині. За обробку процесів відповідатиме 8-ядерний Helio X30. Цікавим моментом є і розташування фронтальної камери, яка буде розміщена не зверху, а знизу.

А тепер повернемося до iPhone 8.

Ще на початку листопада 2016 року стало відомо про намір Apple створити смартфон з дисплеєм без рамок. Повідомлялося, що кнопка “Home” взагалі буде прибрана. Це дозволить збільшити діагональ екрану без збільшення габаритів корпусу.

Нагадаємо, що 2017 рік стане ювілейним для “яблофонів”, тому багато очікують від компанії безліч позитивних змін. Подивимося, що з цього вийде.