Ubisoft зніме серіал по driver

9

Давно забуту франшизу несподівано вирішила відродити компанія ubisoft. Компанія планує розробити серіал по driver. Останньою великою грою гоночної серії є driver: san francisco, що вийшла 10 років тому.

Джерело: ubisoft

Сюжет кожної частини обов’язково розповідав про вмілого водія, який виступав під прикриттям, вів подвійну гру і виводив бандитів і лиходіїв на чисту воду. Driver: san francisco привнесла в серію унікальну механіку, за допомогою якої головний герой міг переміщатися в будь-який інший автомобіль прямо під час їзди. Незважаючи на хороші відгуки, гра провалилася в продажу, після чого ubisoft відклала франшизу в довгий ящик.

Тепер видавець готує серіал спільно зі стрімінговим майданчиком binge, яка запуститься в 2022 році і буде спеціалізуватися на контенті для геймерів. Повідомляється, що це буде шоу з живими акторами.

” ми раді співпраці з binge. Воно дозволить нам створити серіал по driver, який зацікавить ігрову аудиторію, яка бажає побачити відродження франшизи», — повідомила глава телевізійного відділу ubisoft даніель креінік (danielle kreinik).

Залишається тільки одне питання — чому ubisoft не розробляє нову гру по driver, а створює серіал?