5 секретних функцій вашого iPhone

416

Доброго дня. Так проста техніка, з якою ми проводимо більшу частину дня? Я зараз говорю про смартфонах, стали незамінними помічниками у вирішенні повсякденних завдань. На перший погляд, це просто засіб зв’язку, доступу до інтернету, джерело розваг. Але є моменти, які для більшості користувачів залишаються “за лаштунками”. Саме тому, я рекомендую дізнатися 5 секретних функцій вашого iPhone.

Не так давно я переглянув відеокурс, який розкрив для мене безліч можливостей. Я дізнався про додаткові комбінаціях, що дозволяють виконати більш тонке налаштування техніки Apple. Виявляється, середньостатистичні користувачі навіть не здогадуються про існування таких фішок, поліпшують продуктивність, підвищують безпеку зберігання даних. Дивно, що виробник не афішує цю інформацію.

Переглянувши понад 100 коротких уроків з загальною тривалістю близько 8 годин, я зрозумів, що кожну нову версію смартфона виробник вкладає масу нових функцій. І лише найбільш “розкручені” виявляються на поверхні, інші просто непомітні. А в них, як раз, вся сіль!

Відверто кажучи, мої спроби знайти подібний матеріал в російськомовному інтернеті закінчилися провалом. Максимум, що зміг відшукати – це лише кілька відповідей на питання про режим енергозбереження, AirPlay.

Яку вигоду я отримав від вивчення?

  • Я зрозумів, що тримаю в руках не просто смартфон, а повноцінний інструмент для виконання найскладніших завдань;
  • Я перестав набридати своїм “Apple-просунутим” знайомим питаннями “Як зробити? Навіщо? Чому так?” і т. д. Тепер сам можу навчати інших;
  • Навчився виконувати монтаж відео та фото прямо на пристрої, без використання додаткового обладнання;
  • Отримав 6 бонусів від творців курсу “iPhone від А до Я”. Ось вони:

5 секретних функцій вашого iPhone

Відгуки авторитетів

Я завжди дуже прискіпливо ставлюся до видеокурсам, щоб не потрапити в халепу, заплативши гроші за незрозуміло що. На сайті iphone.apple7day.ru знайшов відгуки популярних блогерів, серед яких був і Wylsacom (канал на Youtube входить в ТОП-5 за кількістю передплатників). Його відео я постійно переглядаю для загального розвитку:

На офіційному сайті курсу є й інші відгуки. Та й вступне слово автора рекомендую послухати, щоб краще зрозуміти суть пропозиції. Там же докладно розписані всі плюси і подарунки.

Замість висновку

Раніше я вважав себе досить підкованим в темі софта, заліза, тюнінгу гаджетів різного рівня складності. Але після перегляду даного курсу я зрозумів, що мої знання були на “первісному” рівні. Як говоритися, “вік живи – вік учись!”. Хочете, щоб Ваш смартфон став для Вас чимось більшим, ніж просто іграшка за великі гроші – рекомендую пройти:

5 секретних функцій вашого iPhone

З повагою, Віктор!