Microsoft припинить підтримку Windows 7

309

В честь чергового “дня народження” ОС Віндовс 7 (в 2017 році їй виповниться 8 років), у компанії Microsoft вирішили зробити заяву про припинення підтримки “сімки”. Це станеться вже зовсім скоро…

В деякій мірі, підтримка припинилася ще в 2015 році, але повна “зупинка” намічена на початок 2020 року. Windows 7 перестане отримувати оновлення, що стосуються безпеки або виправлення дрібних помилок.

Microsoft пропонує швидше переходити на “десятку”, яка краще оптимізована для використання на новому обладнанні, що гарантує підвищений рівень захисту від інтернет загроз. У Microsoft запевняють, що Віндовс 7 – це пережиток минулих років, що не відповідає сучасним настроям користувачів.

“Windows 7 повільно, але впевнено покидає нас. Нинішні технології потребують більш досконалому програмному забезпеченні, а “сімка” не здатна задовольнити всі потреби власників комп’ютерів. Крім того, вона не гарантує достатньої захищеності, в порівнянні з Windows 10. Рекомендуємо заздалегідь виконати перехід, не чекаючи настання “дедлайну”. Це виключить можливий ризик фінансових і технічних втрат”

– сказав Маркус Ничке, керівник компанії в Німеччині.

А Ви готові перейти на нову версію ОС прямо зараз?