WhatsApp обзавівся новою функцією

330

Незабаром месенджер WhatsApp почне потроху витісняти з ринку Skype. Вся справа в новому функціоналі, який суттєво розширить можливості користувачів. Днями в програму додали відео дзвінки.

Користувачі вже давно просили розробників про таке оновлення. І це здійснилося. Поки що рано говорити про те, що “народ” почне масово переходити зі Скайпу на Вацап, але є передумови.

Варто зазначити, що для отримання нових можливостей, необхідно оновити програму. Після цього в чаті повинен з’явитися значок із зображенням камери, який потрібен для початку дзвінка з підтримкою відео.

Принцип роботи практично ні чим не відрізняється від аналогічних функцій у сервісі Skype або від Google. Але розробники запевняють, що буде використовуватись особливу стиснення, що дозволяє спілкуватися навіть при слабкому інтернет з’єднанні на мобільних пристроях.

Нагадаємо, що WhatsApp є одним з найпопулярніших месенджерів, який використовує майже 850 млн. чоловік. Додаток є власністю Facebook з 2014 року. Тоді його викупили за 19 млрд. доларів.