Genshin impact :як зробити густу смолу [гайд]

10

У грі є чотири важливих і пов’язаних між собою ресурсу: первородна, слабка, перехідна і густа смола. Первородна дозволяє отримувати ресурси в боях, а слабка і перехідна відновлюють запас первородної. густа смола в genshin impact потрібна для того, щоб отримувати в два рази більше різних предметів, необхідних для розвитку персонажів.

Як створити густу смолу в genshin impact?

По суті, рецепт густої смоли – це два інгредієнти: первородна смола і кристалічне ядро.

Добути кристалічне ядро можна з кришталевих метеликів різних стихій. Вони мешкають, в основному, біля статуй семи архонтів. Комах можна зустріти і в різних куточках тейвата: мондштадський ліс, крижані печери драконячого хребта, підземелля в кам’яному лісі гуюнь і острова інадзуми.

Первородна смола відновлюється автоматично з плином часу. Кожні 8 хвилин вона поповнюється на одну одиницю, поки не досягне ліміту в 160.

Для виготовлення однієї густої смоли знадобиться 40 одиниць первородної і 1 кристальне ядро.

видобуток кристальних ядер простіше здійснити, якщо грати з комп’ютера. На мобільному пристрої метеликів складніше ловити через особливості механіки гри. З метеликів різних елементів-кріо, анемо, гео або електро, випадають однакові ядра.

Одночасно в інвентарі може зберігатися не більше 5 штук густої смоли.

Крафт густої смоли здійснюється на алхімічному верстаті в мондштадті, лі юе або на островах інадзуми.

Навіщо потрібна густа смола?

Вона пробуджує скам’янілі дерева і дає подвоєні нагороди. При використанні матеріалу на артеріях землі гравець отримує подвійні нагороди за квіти багатства і знань. Випадає в два рази більше мори або книжок досвіду. Їх кількість залежить від рівня ігрового прогресу, але воно завжди буде подвоюватися.

Як використовувати густу смолу? її застосовують в різних підземеллях, де добувають матеріали для розвитку персонажа, підвищення талантів або поліпшення зброї. Якщо в інвентарі є запас ресурсу, то гравцеві пропонується вибір, що витратити: густу або первородну смолу.

густу смолу не можна застосувати після битви з будь-яким з босів.

Чи можна купити густу смолу?

Можна поповнити первородну смолу в режимі карти за примогеми, слабку смолу або перехідну смолу, а після поповнення первородної створити густу. Багато хто знає, як отримати слабку смолу, а перехідну можна купити в чайнику безтурботності.

Густу смолу не можна купити ні в крамниці паймон, ні у торговців тейвата.

У коментарях. На сайті також можна знайти багато інших корисних гайдів і проходжень по грі genshin impact.