HideMe – вільний інтернет без обмежень

363

Доброго дня. Тільки самий ледачий міг не помітити того, що з кожним днем в Рунеті блокується все більше зарубіжних сайтів. Найпростішим шляхом обходу заборон є Hideme анонімайзер, який дозволяє заходити на будь-який ресурс через протокол посередника.

Принцип роботи

Ви, як користувач, є “клієнтом”, а при спробі відкрити сайт у браузері, відбувається звертання до сервера”. Якщо безпосередньо такий контакт неможливий (з-за введених в країні обмежень), то слід задіяти “проміжна ланка”, в ролі якого виступає веб-проксі.

Анонімайзер Hideme ua дозволяє:

  • виконати підміну Вашого реального IP адреси;
  • приховати справжнє географічне положення;
  • анонімно відвідувати сайти, не зберігаючи історію переглядів в браузері інтернету.

Досить зайти на вказаний сайт і в спеціальній рядку вказати адресу ресурсу, який потрібно відвідати:

Можна сміливо переходити на раніше заблоковані сайти, не побоюючись “стеження”. Ніхто не дізнається про Ваш “секреті”, можете бути в цьому впевнені. Зовсім недавно я подібним чином обирав дружині подарунок на день народження, щоб вона випадково не побачила в історії відвідані сторінки.

Варто зазначити, що у налаштуваннях доступно для вибору декілька країн, за замовчуванням стоїть опція “Випадкова”. Але що робити, якщо запропоновані варіанти не влаштовують. Або ж Вам необхідно більше можливостей? В такому випадку краще завантажити програму Hideme VPN.

Навіщо це потрібно?

Припустимо, Ви є затятим геймером. А деякі ігри в режимі multiplayer не запускаються з російських серверів. Або ж Вам потрібно вибрати конкретну країну, якої немає в списку. Не буду довго водити Вас за ніс, а просто покажу, які переваги дає використання програми VPN:

HideMe – вільний інтернет без обмежень

Відразу ж підкреслю, що простий анонімайзер підтримує тільки три останні пункти із зазначеного списку особливостей. Така реальність!

  • Leawo Blu-ray to MKV Converter: швидке конвертування без втрати якості
  • Pokemon GO: факти про самої божевільної грі року
  • Виникла помилка HTML5 — як виправити?
  • Кілька способів входу в безпечний режим Safe Mode Windows 10

Вам достатньо виконати скачування з офіційного сайту, просто перейшовши за посиланням. Щоб не брати кота в мішку, Вам надається безкоштовний пробний період. Доступна підтримка різних операційних систем: Windows, але і macOS, Android, iOS і Linux.

HideMe – вільний інтернет без обмежень

Після установки, просто вибираєте сервер зі списку і підключаєтеся до нього. В області повідомленні відобразитися програмний значок, за допомогою якого можна керувати налаштуваннями і станом з’єднання. Все просто!

Найважливішою перевагою VPN є шифрування всіх даних, як отриманих, так і відправляються. Це дозволяє забезпечити максимальний рівень безпеки і захистити канал від прослуховувань і витоку інформації.

Крім того, Ви зможете завантажити додатки для різних пристроїв (ноутбук, смартфон, стаціонарний ПК) і користуватися одним аккаунтом повсюдно.

Ще раз уточню, що використовуючи віртуальну приватну мережу, Ви отримаєте доступ до онлайн-сервісів, які раніше були заблоковані у Вашому регіоні. Не буду наводити всі приклади, можете подивитися їх на офіційній сторінці сервісу.

Hideme відгуки має тільки позитивні, оскільки працює стабільно, без нарікань. А вартість користування за один день просто смішна – всього 11 рублів. Нагадаю, що надається безкоштовний пробний період, після якого можна вибрати один із тарифів і користуватися в своє задоволення.

Оскільки фізично я перебуваю в Німеччині, то мені частенько доводиться користуватися цим сервісом. І Вам рекомендую! Ще раз даю посилання на скачування VPN Hideme.

З повагою, Віктор!