Dxomark про екран lenovo legion phone duel: найгірший за весь час тестів

16

У геймерських смартфонах екран грає одну з важливих ролей, поряд з процесором. Тому експерти dxomark вирішили оцінити, як з цим параметром йдуть справи у lenovo legion phone duel. Забігаючи вперед, такого жахливого дисплея фахівці ще не зустрічали.

lenovo legion phone duel( зверху зліва), asus rog phone 5 (зверху праворуч), samsung galaxy s21 ultra (знизу праворуч), apple iphone 12 pro max (знизу ліворуч)

Апарат цілком і повністю створений для любителів мобільних ігор. У нього два кулера для охолодження компонентів, сенсорні тригери і унікальне розташування фронтальної камери для проведення стрімів. Що стосується екрану, то тут стоїть 6,6-дюймова oled-матриця з роздільною здатністю full hd + і частотою оновлення 144 гц. Втім, виробник явно заощадив на цій деталі.

рівномірність підсвічування, зліва направо: lenovo legion phone duel, asus rog phone 5, samsung galaxy s21 ultra, apple iphone 12 pro max:

Відразу варто поговорити про виявлені недоліки. На вулиці екрану просто не вистачає яскравості, через що погано видно, що на ньому зображено. При слабкому освітленні відео з підтримкою hdr10 виходить занадто темним, через що дивитися його некомфортно. З фотографіями в аналогічних умовах та ж проблема. Крім того, дисплей має нерівномірне підсвічування і навіть передача кольору сильно відрізняється в різних його частинах.

До плюсів фахівці віднесли непогану читаність в домашніх умовах, хорошу реакцію на торкання в іграх і відсутність видимого мерехтіння. Найвищий бал смартфон отримав за управління артефактами, але це не перекриває його недоліків.

За підсумком всіх перевірок дисплей lenovo legion phone duel отримав всього 53 бали — найнижча оцінка за всю історію тестів dxomark. Навіть у другого знизу в рейтингу black shark 3 pro куди більш солідна оцінка в 61 бал.