Трейлер gta v для ps5 отримав понад 100 тисяч дизлайків за три дні

55

Меми про тодда говарда і перевидання the elder scrolls: skyrim v знайшли нового конкурента в особі rockstar і grand theft auto v. Однак до авторів легендарного кримінального екшену у геймерів куди більше питань — в тому числі через недавній трейлера версії для ps5. Ролик зібрав вже більше 100 000 дизлайків на youtube.

Трейлер був представлений в рамках презентації playstation showcase в ніч на 10 вересня і повинен був продемонструвати переваги нової версії перед минулими. Однак переважна більшість геймерів не зрозуміли, чим gta v на ps5 разюче відрізняється від своїх попередників. Помітити поліпшення по показаному ролику дійсно важко, оскільки rockstar не спромоглася наочно порівняти різні видання.

Судячи з коментарів, частину негативних оцінок користувачі поставили на знак протесту проти чергового перевипуску gta v. Геймери відзначили, що rockstar намагається нажитися на них, випускаючи одну і ту ж гру на трьох різних поколіннях консолей.

Куди менше обурення викликала новина про перенесення дати релізу grand theft auto v на березень 2022 року, яку також приніс злощасний трейлер. Спочатку версію для playstation 5 планували випустити в листопаді 2021-го. Нагадаємо, що оригінальний екшен вийшов в 2013-му на xbox 360 і ps3.