Netflix хоче створити відеогру за мотивами “гри в кальмара”

51

Менш ніж через місяць після його появи на netflix вже є офіційні чутки про те, що “гра в кальмара” (squid game) може бути перетворена в відеогру.

“гра в кальмара” став настільки масовим хітом, що вже на шляху до того, щоб стати самим переглядаються шоу netflix. Чесно кажучи, це, мабуть, вже перевершило цей рубіж до цього моменту, і netflix просто ще не підтвердив це.

Виконавчий директор netflix мінен кім пояснила в довгому інтерв’ю the hollywood reporter про “гру в кальмара” і її успіх.

” у нас є всі ці інші експерти, які дивляться на різні області потенціалу. Ми отримуємо величезну, але щасливу кількість запитів від організації ”

– сказала кім

У той час як багато з цих дискусій будуть обговорювати можливість виходу серіалу на другий сезон, кім також згадує кілька інших проектів, які вивчає netflix, в тому числі відеогру.

» ми вивчаємо безліч різних областей – від ігор, споживчих товарів та інших – щоб дійсно зрозуміти, що ми можемо запропонувати нашій аудиторії ”

Підтвердження від кім, що netflix дійсно розглядає відеоігри squid game, приходить одночасно з твердженням тома хендерсона, що вона вже знаходиться в розробці. Але він не впевнений у студії, що стоїть за грою.

Що стосується перетворення телешоу в гру, у випадку з squid game немає нічого простішого. Звичайно, в залежності від того, наскільки глибоко його творці хочуть з цим впоратися. Це може бути просто королівська битва, як і саме шоу. Подумайте про падіння guys, але якщо ви падаєте з гойдалки, ви не з’явитесь на останній контрольній точці, яку ви пройшли. Замість цього з’являється npc в моторошному костюмі і стріляє вам в обличчя.