Vivo представила перший процесор власної розробки-це чіп обробки зображення v1

17

Китайська компанія vivo, один з найбільших у світі постачальників смартфонів, анонсувала власний процесор обробки зображення, який застосовується для обробки фото і відео з камер смартфона. На створення виробу з позначенням v1 пішло близько двох років.

Тут і нижче зображення vivo

Повідомляється, що в проекті були задіяні понад 300 співробітників дослідницького центру інноваційних технологій обробки зображення. Відповідні розробки є однією з ключових складових довгострокових стратегічних напрямків діяльності vivo. Протягом п’яти років компанія вкладає значні кошти в дану сферу, а плодами стала розробка численних проривних рішень, таких як система 5-осьової професійної стабілізації і м’яке підсвічування для селфі.

«v1-це повністю адаптований інтегральний процесор, призначений для обробки зображення і відео, найважливіший для vivo крок в розробці мікросхем. V1 допоможе компанії ще краще задовольняти потреби наших користувачів за рахунок оптимізації роботи додатків, що відповідають за запис зображення і відео», — заявив ху байшань (на фотографії), виконавчий віце-президент і головний операційний директор vivo.

Надалі vivo планує розвиток інноваційних технологій обробки зображень в чотирьох ключових напрямках: власне обробка зображень, операційна система, промисловий дизайн і продуктивність.

Відзначається також, що в грудні 2020 року компанії vivo і zeiss оголосили про довгострокове стратегічне партнерство в області інновацій та мобільної обробки зображень.