Курс Facebook 2.0 – з 0 до 100$ на добу за 30 днів

457

Доброго дня. Не багато знають, що Facebook – це не просто соціальна мережа, де можна обмінюватися повідомленнями, грати в ігри, дивитися відео, але й чудовий майданчик для заробітку. Ось уже півроку я розвиваю свій проект в Фейсбук, витрачаючи на це мінімум зусиль і часу. Але спочатку не все було так гладко…

Починав я ще навесні 2016 року. Перечитав в інтернеті багато інформації, яка в 95% випадків виявилася марною. Дуже шкода, що пошукові системи досі не навчилися прибирати з результатів пошуку різний мотлох, що не відповідає запитам користувачів. Так от, перечитавши купу сайтів, я дізнався про курс Дмитра Сидаша, спрямованому на швидкий розвиток соціального проекту для отримання доходу вже в перший місяць.

Ясна річ, я критично поставився до таких обіцянок, але, почитавши відгуки про “тренера”, зрозумів, що він має багатий досвід у цій темі, і готовий поділитися ним з усіма бажаючими. Не безкоштовно, звичайно ж. Але та сума, яку Дмитро просить за участь у курсі – це просто смішні гроші. Ці вкладення я окупив вже через півтора місяця після закінчення курсу.

Я не буду вдаватися в усі подробиці, оскільки краще за мене розповість автор курсу – Дмитро Сідаш. Не так давно він проводив вебінар, на якому цікаво розповів про всі можливості, які дає Facebook в плані заробітку. Ось запис:

Якщо Вас зацікавила ця тема, рекомендую приєднатися до учасників курсу “Facebook 2.0”.

Курс Facebook 2.0 – з 0 до 100$ на добу за 30 днів

Група підтримки

До речі, для “випускників” першої версії тренінгу була створена закрита група Фейсбук, куди приймаються користувачі, сторінки яких набрали 15 тисяч передплатників. Я був прийнятий в це “таємне співтовариство” через місяць після початку роботи над своїм проектом “NonBox”.

В цій групі ми обмінюємося думками, даємо один одному поради, загалом, допомагаємо вирішувати різні проблеми, які перешкоджають швидкому зростанню. Це дуже круто, оскільки не потрібно шукати відповіді в Яндексі, Гуглі, а можна запитати більш досвідчених “товаришів”.

У лютому 2017 року Дмитро Сідаш проводив у групі опитування, де потрібно було вказати:

 • Добовий рекорд трафіку на сайті;
 • Сумарна кількість фанів на сторінках Facebook;
 • Добовий рекорд в Адсенс (якщо у вас є інформація, можете також написати добовий рекорд по всім рекламним систем);
 • Ваш сумарний місячний дохід з Фейсбук проектів (якщо у вас кілька сторінок, вважайте їх загальний дохід).
 • Якщо хтось із Вас плутається в нових термінах, нічого страшного.

  Адсенс – це система монетизації, тобто, Ви розміщуєте на сайті блоки реклами Adsence і отримуєте дохід за кліки.

  Фани – це Ваші передплатники на Facebook.

  Так от, більшість учасників групи проявив активність і поділилося своїми результатами. Вони просто вражаючі. Я відразу зрозумів, що мені є до чого прагнути. Як би отримав новий мотиваційний поштовх. Ось кілька скріншотів листування під опитуванням:

  Курс Facebook 2.0 – з 0 до 100$ на добу за 30 днів

  Курс Facebook 2.0 – з 0 до 100$ на добу за 30 днів

  Курс Facebook 2.0 – з 0 до 100$ на добу за 30 днів

  Курс Facebook 2.0 – з 0 до 100$ на добу за 30 днів

  Круто, погодьтеся?

  Працювати доведеться багато, але це набагато приємніше, ніж “працювати на дядька”. Ви можете самі керувати своїм часом та іншими ресурсами. Тому, рекомендую!

  Курс Facebook 2.0 – з 0 до 100$ на добу за 30 днів

  Партнерська програма

  Крім того, Ви можете почати заробляти, запрошуючи своїх друзів. За кожного залученого учасника Ви отримаєте винагороду в розмірі 10% від вартості курсу, а це майже 1300 рублів! Так Ви зможете не тільки повернути собі частину коштів, витрачених на оплату участі, але і “виявитися в плюсі”!

  До речі, курс Дмитра Сидаша “Facebook 2.0 – з 0 до 100$ на добу за 30 днів” стартує вже 11 березня 2017 року. Кількість місць обмежена (на момент написання цієї статті було всього 29). А вартість після початку навчання буде збільшена в 2 рази. Так було і при першому наборі, в якому я брав участь. Так що, варто поквапитися!

  Курс Facebook 2.0 – з 0 до 100$ на добу за 30 днів

  Якщо у Вас з’явилися питання – можете залишати в коментарях. Обов’язково відповім і поділюся своїм досвідом!

  З повагою, Віктор!