Глава ск рф переконаний, що ігри і «деструктивний вплив» інтернету призводять до трагедій, подібних пермської

17

Деструктивний вплив інтернету призводить до трагедій, подібної пермської, коли студент влаштував стрілянину в своєму вузі, — так вважає голова слідчого комітету рф олександр бастрикін, у якого журналісти видання тасс взяли інтерв’ю.

На думку олександра бастрикіна, основні причини подібних випадків пов’язані з тим, що підлітки не отримують достатнього рівня виховання, культури. Глава ск вважає, що інтернет, соціальні мережі і навіть телебачення стали таким джерелом виховання, який культивує насильство, байдужість до проблем друзів і аморальність. “дітей треба витягувати з інтернету, а не занурювати їх туди за бюджетні гроші», — заявив бастрикін.

«деструктивна інформація, одержувана підлітками в мережі, веде до того, що насильство в умах дітей стає природним і нормальним, до того ж вони бачать, що нападники перетворюються на героїв у змі та соцмережах», — додав глава ск рф.

Бастрикін вважає, що підлітки орієнтуються на героїв комп’ютерних ігор, «які вирішують проблеми «просто» — ліквідуючи опонента». Але тут також не варто забувати про «негативний контент» з інтернету. «у гонитві за прибутком і славою блогери створюють відеоматеріали знущань над людьми, здійснюють сумнівні вчинки, часто протиправні. Їхні пости переглядають мільйони підлітків, які можуть наслідувати поганий приклад», — підсумував голова ск.